🚨 اخبار ارز دیجیتال

کراکن از دادگاه سانفرانسیسکو می خواهد در درخواست IRS مداخله کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کراکن برای مقابله با افزایش نظارت نظارتی توسط تنظیم کننده های ایالات متحده به کوین بیس پیوست.

صرافی کریپتوکارنسی کراکن با خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) و درخواست آن مبنی بر ارائه اطلاعات حساس کاربران صرافی به دادگاه مخالفت کرده است. صرافی درخواست IRS برای اطلاعات مشتری را “گنج یابی غیرقابل توجیه” تلقی کرد.

بلومبرگ گزارش می دهد که صرافی ارزهای دیجیتال از یک دادگاه فدرال در سانفرانسیسکو خواسته است تا در این موضوع مداخله کند و از IRS بخواهد که لغو کند. واکنش شدید Kraken علیه IRS منجر به احضاریه فوریه آژانس شد که خواستار اطلاعات بیشتر کاربر برای شناسایی حساب‌های Kraken بودند که بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ حداقل ۲۰۰۰۰ دلار در ارزهای دیجیتال معامله می‌کردند. این پاسخی به وضعیت است.

صرافی در درخواست خود به شکایت Coinbase در سال ۲۰۱۷ اشاره کرد و گفت که مقامات مالیاتی بسیار فراتر از قوانین تعیین شده توسط قاضی منطقه ای ایالات متحده ژاکلین اسکات کوری عمل کردند. آژانس پس از ادامه رد کوین بیس تقاضای اولیه را کاهش داد. با این حال، قاضی کوری گفت که IRS دلیل خوبی برای بررسی مالیات دهندگانی دارد که ممکن است منافع بیت کوین (BTC) خود را افشا نکرده باشند، بنابراین احضاریه های ارسال شده به بیش از ۱۴۰۰۰ مشتری صرافی چندان مزاحم نبود.

وکلای کراکن استدلال کردند که IRS فراتر از احضاریه سرزده است و درخواست اطلاعات مشتری غیرقابل توجیه است. Kraken برای مقابله با افزایش نظارت نظارتی توسط تنظیم کننده های ایالات متحده به Coinbase پیوسته است. Coinbase در حال حاضر در یک نبرد منحصر به فرد با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر سر ارائه خدمات اشتراک ارز دیجیتال است.

مربوط: بانک First Republic 20 درصد دیگر در بیت کوین سقوط کرد

SEC استدلال کرده است که خدمات سهام ارائه شده توسط Kraken، Coinbase و دیگران قوانین اوراق بهادار را نقض می کند. صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو برای ارائه خدمات سهامداری ۳۰ میلیون دلار با SEC توافق کرد، اما تصمیم گرفت برای مبارزه با IRS به دادگاه مراجعه کند.

افزایش بررسی نظارتی یک نگرانی فزاینده برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال ایالات متحده است. برایان آرمستونگ، مدیرعامل کوین بیس و جرمی آلر، مدیرعامل ناشر سکه‌های USD Circle گفته‌اند که واکنش‌های فزاینده از سوی تنظیم‌کننده‌ها، شرکت‌های ارزهای دیجیتال نوظهور را مجبور می‌کند به خارج از کشور حرکت کنند. من به شما هشدار می‌دهم.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا