اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران کره جنوبی در ماه مه پس از قتل وحشتناک برای تنظیم ارزهای دیجیتال بسیج شدند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قتل یک زن در یک مناقشه بر سر دارایی های دیجیتال، تلاش ها را در کره جنوبی برای تدوین سیاست های رمزنگاری دوباره شعله ور کرده است.

قانونگذاران کره جنوبی پس از یک قتل وحشیانه مربوط به دارایی های دیجیتال، قوانین سخت گیرانه تری را در مورد دارایی های دیجیتال اعمال می کنند.

بلومبرگ در ۱۸ ماه مه گزارش داد که یک زن کره جنوبی در ۲۹ مارس ربوده شد و بعداً در یک مناقشه که ظاهراً ناشی از اختلاف نظر در مورد ضررهای مربوط به ارزهای دیجیتال بود، کشته شد. این موضوع باعث ایجاد یک سری رسوایی‌ها در مورد دارایی‌های دیجیتال از جمله Terra شده است. اکوسیستم پول در ماه می سال گذشته سقوط کرد.

طبق گزارش‌ها، قتل‌های اخیر نیاز قانون‌گذاران را برای تسریع در اولین لایحه ارز دیجیتال کشور، که می‌تواند در اواخر این ماه توسط پارلمان تصویب شود، تشدید کرده است.

باک هی رانگ، قانونگذار دموکرات به بلومبرگ گفت: «هر دو طرف در نهایت به توافق رسیدند که این قانون باید در اسرع وقت تصویب شود.

او افزود: “مسائل بسیار زیادی وجود داشت و برای حرکت سریع به جلو، ابتدا باید روی یک چیز تمرکز می کردیم: حمایت از سرمایه گذار.”

لایحه جدید “لایحه حفاظت از دارایی های مجازی کاربر” نام دارد و در مجموع ۱۹ صورتحساب مختلف مرتبط با رمزنگاری را در یک صورتحساب مستقل ترکیب می کند.

مربوط: مقامات کره جنوبی پس از رسوایی سیاسی به صرافی های ارزهای دیجیتال Upbit و Bithumb حمله کردند

بر اساس پیش‌نویس لایحه‌ای که بلومبرگ به دست آورده است، این لایحه تعریف قانونی دارایی‌های مجازی را روشن می‌کند و جرایمی مانند تجارت داخلی و دستکاری بازار را اعمال می‌کند. علاوه بر این، لایحه جدید به کمیسیون خدمات مالی این کشور اختیاراتی برای نظارت بر شرکت‌های ارزهای دیجیتال و نگهداری دارایی‌ها می‌دهد.

این قانون همچنین شرکت‌های دارایی دیجیتال را ملزم می‌کند تا برای محافظت از خود در برابر هک شدن، بیمه نامه بگیرند و قوانین مربوط به ذخایر و مدیریت حساب را تشدید کند. در حالی که این قوانین در مورد ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین اعمال می شود، قوانین موجود بازار سرمایه در مورد توکن هایی که توسط دولت به عنوان اوراق بهادار تلقی می شوند اعمال می شود.

مجله: اعتیاد به تجارت ارزهای دیجیتال – مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیمنویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا