اخبار ارز دیجیتال

مدیر تجارت الکترونیک کره جنوبی متهم به پذیرش LUNA در شیلینگ آزمایشگاه Terra است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گفته می شود که مدیر عامل سابق پلتفرم تجارت الکترونیک، Tmon، میلیاردها وون کره جنوبی را پس از فروش توکن های LUNA که برای ارتقاء از بنیانگذار Terra، Shin Hyun-Seong دریافت کرده، به دست آورده است.

دادستان های کره جنوبی از مدیر عامل سابق پلتفرم تجارت الکترونیک کره جنوبی Tmon به دلیل تبلیغ Terra به عنوان یک درگاه پرداخت ساده شکایت کرده اند که میلیاردها دلار در LUNA (LUNA) که اکنون به عنوان LUNA Classic (LUNC) شناخته می شود، به دست آورده است. پس از دریافت وون، من درخواست دادم. حکم بازداشت .

خبرگزاری Dong-a Ilbo گفت که رئیس تیم تحقیقات مالی و اوراق بهادار مشترک در دفتر دادستان عمومی ناحیه جنوبی سئول گفت که مدیر عامل سابق Tmon که به عنوان “آقای A” توصیف شده است و “کارگزار” ب” در بخش مالی برای حمایت از Terra لابی می کردند

گفته می شود که آقای A توکن های LUNC را از بنیانگذار Terra، Shin Hyun-Seong، که با نام دانیل شین نیز شناخته می شود، دریافت کرده است. پس از این، Tmon LUNC را تبلیغ کرد و این پیام را منتشر کرد که توکن دارایی ایمن است. محققان گفتند که این تبلیغ انتظارات سرمایه گذاران را افزایش داد که منجر به افزایش قیمت توکن شد.

گفته می شود مدیر عامل سابق Tmon پس از فروش توکن های LUNC که در ازای ارتقاء دریافت کرده بود، میلیاردها وون به دست آورده است. علاوه بر این، گزارش همچنین تاکید می‌کند که شین به شرکت‌های دیگری مانند Tmon کمک مالی کرد تا علیرغم هشدارهای مقامات مالی، LUNC را به عنوان یک روش پرداخت امن تبلیغ کنند. من اینجا هستم.

مربوط: در حالی که پلیس سئول در حال تحقیق است، مسائل حقوقی در آزمایشگاه های Terraform انباشته شده است

در 14 نوامبر، دادستان کره جنوبی از شین خواست تا با تحقیقات فروپاشی Terra همکاری کند. مقامات ادعا کردند که شین توکن های LUNC را بدون اطلاع سرمایه گذاران نگه داشته و قبل از ورشکستگی شرکت، فروش غیرقانونی بیش از 105 میلیون دلار انجام داده است.

دادستان های مسئول این پرونده همواره تحقیقات خود را گسترش داده اند و تمرکز خود را بر طرف های دیگر گذاشته اند. در 30 نوامبر، مقامات کره جنوبی حکم بازداشت شین، سه سرمایه گذار ترا و چهار مدیر پروژه را صادر کردند.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا