اخبار ارز دیجیتال

Koinos شبکه اصلی بلاک چین رایگان برای استفاده را راه اندازی کرد

این پلتفرم که توسط جانبازان بلاک چین Steem تشکیل شده است، یک زبان برنامه نویسی جهانی، انتقال حساب رایگان و یک سیستم قرارداد هوشمند منحصر به فرد را ارائه می دهد.

بلاک چین غیرمتمرکز لایه ۱ Koinos قصد دارد شبکه اصلی خود را در ۵ نوامبر راه اندازی کند. این یک پلت فرم رایگان برای استفاده مبتنی بر الگوریتم اجماع اثبات سوختن (PoB) است که برای ایجاد کارایی و دسترسی بیشتر به توسعه دهندگان ساخته شده است. در Web3.

این پلتفرم که توسط گروهی از کهنه‌کاران بلاک چین پشت بلاک‌چین Steem و steemit.com تشکیل شده است، بدون سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر، عرضه اولیه سکه، پیش استخراج یا سایر توزیع‌های اولیه توکن‌ها برای افراد داخلی ساخته شده است.

پیش از انتشار، اندرو لوین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Koinos Group سه ویژگی کلیدی این پلتفرم را به کوین تلگراف توضیح داد: “استفاده از این پلتفرم رایگان است و از هر زبان برنامه نویسی (با C++ و TypeScript شروع می شود) رایگان است. من می توانم. ، بسیار قابل ارتقا است. وی همچنین گفت:

این به این معنی است که توسعه دهندگان می توانند از زبان های برنامه نویسی که قبلاً می شناسند و دوست دارند برای ساخت dApps با استفاده رایگان استفاده کنند. همانطور که به عنوان مثال توضیح داده شد با ویژگی های ضعیف ارتقاء پذیری اکثر بلاک چین ها مانع نمی شود. ۲.۰ فوت تاخیر “

الگوریتم اجماع انتخاب شده به دیدگاه اولیه ساتوشی از یک پول الکترونیکی همتا به همتا که در آن همه می توانند مشارکت داشته باشند، اشاره دارد. Proof-of-Burn از استخراج مقادیر زیادی از سهام یا مقادیر زیادی سخت افزار استفاده نمی کند. لوین گفت که این باید به معنای رقابت بیشتر بین ماینرهای کوچک و بزرگ باشد و افزود:

Proof-of-Burn مکانیسم اصلی اجماع اثبات کار را حفظ می کند، اما به جای پاداش دادن به کاربران بر اساس قدرت هش یا تعداد توکن هایی که دارند، آنها بر اساس میزان KOIN می سوزانند. به کاربران بر اساس میزان خوب پاداش دهید. آنها (به معنای واقعی کلمه نابود می شوند). […] از آنجایی که بر اساس تعداد توکن‌های قربانی شده است تا تعداد توکن‌های نگهداری شده، نیازی به شرایط اسلش پیچیده که کارایی زنجیره PoS را کاهش می‌دهد وجود ندارد. “

یکی از بنیانگذاران کوینوس گفت که تصمیم گرفت یک بلاک چین از پایه و بدون سرمایه خارجی بسازد تا پروژه را با اصول اصلی فضای رمزنگاری مرتبط نگه دارد. با این حال، پس از راه اندازی شبکه اصلی، این گروه گفت که قصد دارد تمرکز خود را به محصولات درآمدزا برای توسعه دهندگان تغییر دهد.

این ابزارها سهام گروه کوینوس را بسیار جذاب می‌کند و به سرمایه‌گذاران این فرصت را می‌دهد تا در مزایای یک اکوسیستم رو به رشد تصاعدی سهیم شوند و در عین حال به سرمایه‌گذاران در این فضا به طور سنتی نیز کمک می‌کنند.

از طریق مجموعه «در ذهن توسعه‌دهنده بلاک چین»، کوین تلگراف توسعه کل بلاک چین کوینوس را از ابتدا تا شبکه اصلی و فراتر از آن ردیابی می‌کند، مشکلات کلیدی را که آنها سعی در حل آنها داشتند شناسایی می‌کند و سپس برخی از چالش‌های پیش روی تیم را برجسته می‌کند. ما درباره مسائل

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا