اخبار ارز دیجیتال

نکات کلیدی از گزارش ذخیره ۴۴.۵ دلاری USDC

Circle گزارش ذخیره دسامبر ۲۰۲۲ خود را منتشر کرده است که در آن دارایی های دارای وثیقه بیش از حد تحت حمایت ۴۴.۵ میلیارد توکن USDC در حال حاضر در گردش است.

دایره ناشر USD Coin (USDC) گزارش تایید شده توسط حسابدار در مورد ذخایر مالی خود با پشتوانه بیش از ۴۴.۵ میلیارد دلار توکن در حال گردش منتشر کرده است.

گزارش ذخیره دسامبر ۲۰۲۲ Circle، که توسط گروه حسابداری GrantThornton بررسی شده است، ترکیب فعلی خزانه ذخیره ناشر استیبل کوین را تجزیه و تحلیل می کند. با توجه به Circle، ۴۴,۵۵۳,۵۴۳,۲۱۲ USDC در حال حاضر توسط ۴۴,۶۹۳,۹۶۳,۷۰۱ USD در حساب های نگهبانی پشتیبانی می شود.

شایان ذکر است که بخش قابل توجهی از مبلغ اخیر در خزانه های مختلف ایالات متحده سرمایه گذاری می شود. به گفته تیموتی سینگ، معاون حسابداری سیرکل، ارزش منصفانه دارایی‌ها در ذخایر USDC، کل موجودی دارایی‌های دلاری آمریکا، از جمله ترکیبی از پول نقد و اوراق قرضه دولتی است.

صندوق ذخیره دایره به عنوان صندوق بازار پول دولتی ثبت شده است. سهام این صندوق به طور کامل متعلق به Circle است و شامل ۱۴ اوراق بهادار مختلف خزانه داری ایالات متحده به ارزش بیش از ۲۳.۵ میلیارد دلار است. این صندوق همچنین ۴۸.۹ میلیون دلار نقد دارد، اما ۳۳ میلیون دلار اضافی به صندوق پرداخت می شود که با «تفاوت زمان و تسویه حساب» جبران می شود.

مطالب مرتبط: پرداخت های استیبل کوین می تواند در سال ۲۰۲۳ از تمام شبکه های اصلی کارت پیشی بگیرد: داده ها

دو اسناد خزانه داری ایالات متحده دیگر به ارزش ۱۰.۵ میلیارد دلار در یک دسته دارایی ذخیره جداگانه گزارش شده است، و همچنین ۱۰.۵ میلیارد دلار دیگر وجه نقد توسط بسیاری از مؤسسات مالی به نمایندگی از Circle نگهداری می شود.

بانک های ایالات متحده که ذخایر نقدی سیرکل را در اختیار دارند عبارتند از: بانک نیویورک ملون، بانک اعتماد شهروندان، بانک مشتریان، بانک جامعه نیویورک، بانک امضا، بانک سیلیکون ولی و بانک سیلورگیت.

دایره و پلت فرم پرداخت ریپل شرکت کنندگان برجسته در کارگاهی متمرکز بر ارزهای دیجیتال و بلاک چین بودند که در مجمع جهانی اقتصاد در داووس در ژانویه ۲۰۲۳ برگزار شد.

کوری آن، معاون سیاست جهانی حلقه، گفت که این سازمان با سیاست گذاران، مشاغل سنتی، شرکت های فناوری و سازمان های بشردوستانه برای کشف پتانسیل استفاده از USDC به عنوان راه حل پرداخت در آینده کار می کند.

در دو سال گذشته، جایگاه Circle به عنوان یک صادرکننده استیبل کوین به طور پیوسته رشد کرده است، به طوری که USDC پس از USDT Tether به دومین استیبل کوین با پشتوانه USD تبدیل شده است.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا