اخبار ارز دیجیتال

دلایل کلیدی برای اجتناب از خرید کیف پول های سخت افزاری کریپتو از منابع غیر رسمی

یک دستگاه فیزیکی طراحی شده برای ذخیره کلیدهای خصوصی دارایی های دیجیتال شما به صورت آفلاین، به دور از آسیب پذیری های قرار گرفتن در معرض اینترنت، کیف پول سخت افزاری اغلب برای امنیت کریپتو بسیار مهم در نظر گرفته می شود. با این حال، توصیه های اخیر مه آهستهاو که یک شرکت امنیت سایبری است، یک خطر مهم را برجسته کرد: خطرات خرید کیف پول های سخت افزاری از منابع غیر رسمی.

هشدارهای SlowMist پس از انتشار گزارش های متعدد از سرقت مرتبط با کیف پول های سخت افزاری خریداری شده از فروشندگان غیرمجاز، منتشر شد. اصل مشکل در تداخل با این دستگاه ها است که می تواند امنیت دارایی های ذخیره شده را به خطر بیندازد. برای کاربران بسیار مهم است که درک کنند که کیف پول های سخت افزاری خریداری شده از طریق کانال های غیر رسمی می توانند از قبل دستکاری شوند که منجر به کلاهبرداری بالقوه و از دست دادن دارایی ها می شود.

یکی از اقدامات نگران کننده شناسایی شده شامل کدهای پین از پیش تعیین شده در این کیف پول های خراب است. کاربران باید بدانند که یک کیف پول سخت افزاری قانونی از کاربر می خواهد که یک پین جدید را در طول راه اندازی اولیه تنظیم کند. هر دستگاهی که دارای پین از پیش تولید شده باشد باید با شک و تردید برخورد شود زیرا نشان دهنده دسترسی و دستکاری غیرمجاز احتمالی است.

علاوه بر این، فرآیند فعال کردن یک دستگاه جدید و ایجاد یک عبارت خاطره انگیز بسیار مهم است. اگر کیف پولی از یک منبع غیر رسمی خریداری شده باشد و این مراحل قبلاً تکمیل شده باشد، این یک پرچم قرمز است. عبارت یادگاری ستون فقرات امنیت کیف پول شما است و در صورت به خطر افتادن می تواند منجر به دسترسی غیرمجاز به وجوه شما شود.

در توصیه‌ای که اخیراً منتشر شده است، برخی از فروشگاه‌های غیررسمی در JD.com شناسایی شدند که کیف‌پول‌های سخت‌افزاری imKey در معرض خطر احتمالی را می‌فروشند. فروشگاه‌هایی مانند Fengyun Technology Hardware Wallet Studio، Preferred Hardware Wallet Studio و دیگران به دلیل فروش این دستگاه‌ها علامت‌گذاری شده‌اند و بنابراین برای مصرف‌کنندگان بی‌احتیاط خطر ایجاد می‌کنند.

به عنوان یک قاعده کلی، همیشه کیف پول های سخت افزاری را مستقیماً از سازنده یا فروشندگان مجاز خریداری کنید. با انجام این کار، یکپارچگی دستگاه را تضمین می کنید و از دارایی های دیجیتال خود محافظت می کنید. به طور خلاصه، نکات امنیتی imKey را دنبال کنید: پین خود را تنظیم کنید، شخصاً دستگاه های جدید را فعال کنید، و به طور ایمن از عبارت یادگاری خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا