🚨 اخبار ارز دیجیتال

دلایل کلیدی که چرا قیمت XRP امروز ۳ درصد افزایش یافته است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت XRP با تجربه امروز افزایش قابل توجهی داشت و به ۰.۵۳۱ دلار رسید که ۳.۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش داشت. اگرچه XRP در ۳۰ روز گذشته ۱۵.۸۵ درصد کاهش داشته است، اما افزایش اخیر نشان‌دهنده تغییر وضعیت است. به طور همزمان، حجم معاملات ۲۴ ساعته XRP با ۱۲.۰۶ درصد افزایش به ۹۰۲,۳۱۱,۹۴۳ دلار رسید.

یکی از مهم ترین عوامل این افزایش، تحولات مثبت در اکوسیستم XRP است. Santiment، یک پلت فرم تحلیلی پیشرو، امروز گزارش شد او گفت که XRP Ledger به نقطه عطف مهمی رسیده است. گفته شد که XRP Ledger در حال حاضر دارای ۵.۰۲ میلیون کیف پول منحصر به فرد است که بیش از صفر سکه XRP را در خود جای داده است که بالاترین تعداد در بیش از ۱۰ سال تجارت عمومی را به خود اختصاص داده است.

ارز دیجیتال که به عنوان ششمین دارایی در بازار ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار رتبه بندی شده است، شاهد دو برابر شدن این کیف پول ها در سه سال گذشته بوده است. این نشان دهنده رشد ۱۰۴ درصدی است که به گسترش مداوم شبکه نسبت داده می شود. این نشان دهنده رشد پایگاه کاربر و پذیرش فزاینده XRP Ledger است.

شایعات XRP ETF

علاوه بر این، شایعات در مورد معرفی احتمالی صندوق های قابل معامله در بورس XRP (ETF) خوش بینی سرمایه گذاران را افزایش داده است. النور ترت، خبرنگار FOX برجسته شده است ضرورت ایجاد یک ETF آتی به عنوان پیش درآمدی برای راه اندازی یک ETF نقطه ای XRP. ترت توضیح داد که یک پیش نیاز برای ایجاد یک ETF نقطه XRP وجود یک ETF آتی است.

وی خاطرنشان کرد که فرآیند تایید ETF های لحظه ای BTC شامل تعیین این موضوع است که SEC بازار آتی بیت کوین CME برای نظارت بر تقلب و دستکاری کافی است. نظرات ترت به ویژه پس از فاش شدن شرکت پشت آن، ریپل، جلب توجه کرد. XRPبه طور فعال به دنبال یک مدیر ارشد در توسعه کسب و کار در نیویورک.

شرح شغل به وضوح بیان می کند “برای ترویج ابتکارات ETF مرتبط با ارزهای دیجیتال”، که نشان می دهد که ریپل ممکن است برای درخواست یک ETF XRP آماده شود. پتانسیل یک ETF XRP به عنوان یک گام مهم رو به جلو برای ارز دیجیتال تلقی می شود، که منعکس کننده روند تایید است که با ETF بیت کوین مشاهده می شود.

اگر یک ETF آتی برای XRP ایجاد شود، می‌تواند راه را برای پذیرش گسترده‌تر بازار و تأیید نظارتی هموار کند و در نهایت زمینه را برای یک ETF نقطه‌ای فراهم کند. سرمایه گذاران و علاقه مندان از نزدیک این تحولات را دنبال می کنند زیرا اخبار مثبت از افزایش پذیرش کاربر و پیشرفت های بالقوه ETF به حرکت مثبتی که در حال حاضر در بازار XRP شاهد هستیم کمک می کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا