اخبار ارز دیجیتال

دلایل کلیدی افزایش قیمت بیت کوین: مدیر عامل ریپل پیروزی حماسی شرکت را جشن می گیرد، شیباریوم ارتش SHIB را با افزایش سه رقمی شگفت زده می کند: Crypto News Digest توسط U.Today

با سه خبر برتر ارزهای دیجیتال U.Today در روز گذشته، هیچ چیز از دنیای ارزهای دیجیتال را از دست ندهید.

دلایل اصلی افزایش قیمت بیت کوین

دیروز، جامعه مشتاقان بیت کوین از تماشای ارز دیجیتال انتخابی خود بسیار خوشحال شدند. فراتر از سطح قیمت ۵۰۰۰۰ دلار. افزایش قیمت بیت کوین توسط ترکیبی از عوامل ایجاد شد. اولی شاهد ورود خالص قابل توجهی به ETF های بیت کوین بود. همانطور که توسط تحلیلگر رمزارز، Michaël van de Poppe اشاره کرد، ETF های بیت کوین در روز سه شنبه، ۱۳ فوریه شاهد ورود بیش از ۶۰۰ میلیون دلاری بود. علاوه بر این، واکنش های بازار به شاخص های اقتصادی خارجی نیز یکی از عوامل اصلی افزایش اخیر قیمت بیت کوین بوده است. شرکت تحلیلی Santiment گزارش داد که بیت کوین پس از وحشت در گزارش اخیر CPI توانسته است پس از عقب نشینی پس از هراس بهبود یابد، که نشان دهنده دستاوردهای قابل توجه برای آلت کوین های انتخابی مانند VET، TAO و STX است که نشان دهنده روند تنوع گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال است. بنابراین، جریان‌های قابل توجه ETF و استراتژی‌های تجاری تطبیقی ​​که به گزارش‌های اقتصادی پاسخ می‌دهند، چشم‌انداز مثبتی را برای قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهند.

مدیر عامل Ripple پیروزی های حماسی شرکت را جشن می گیرد

در پاسخ به پست X Coindesk مبنی بر اعلام برنامه های ریپل برای تصاحب حافظ ارزهای دیجیتال، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل گفت: تصمیم گرفتم تعریف کنم دستاوردهای قابل توجه شرکت. Garlinghouse نوشت که تا به امروز، ریپل مجوز انتقال پول در حدود ۴۰ حوزه قضایی در ایالات متحده را دریافت کرده است، مجوز کامل مرجع تسویه حساب های اصلی خود را از مقامات پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده است، و به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) ثبت شده است. ) توسط مرکز. بانک ایرلند مدیر عامل شرکت در اظهار نظر در مورد خرید آتی Standard Custody & Trust Company اظهار داشت که این حرکت تعهد ریپل را به رعایت مقررات تقویت می کند و در عین حال به شرکت اجازه می دهد تا محصولات موجود خود را گسترش دهد و محصولات جدید و مکمل را کشف کند. پس از اکتساب، مجوزهای اعتماد و انتقال پول با هدف محدود استاندارد Custody به سبد رو به رشد مجوزهای نظارتی ریپل اضافه خواهد شد.

شیباریوم شیبا اینو با افزایش سه رقمی جامعه SHIB را شگفت زده می کند

یک نوسان قابل توجه تعامل آنلاین شیباریوم در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شد. بر اساس داده های ارائه شده توسط Shibariumscan، تعداد حساب های فعال در این پلتفرم به میزان قابل توجهی ۴۹ درصد افزایش یافته است، از ۵۵۴ به ۸۲۶. تعداد حساب های جدید نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است، از ۲۱ به ۱۸۶. این نشان دهنده رشد خالص چشمگیر ۷۸۵.۷۱ درصدی است. . تا لحظه نگارش این مقاله، تعداد کل حساب های فعال شیباریوم ۶۳۹۲۶ است که بار دیگر جذابیت آن را برای طرفداران SHIB در سراسر جهان تایید می کند. همراه با افزایش ناگهانی حساب‌های کاربری، توکن بومی Shibarium، BONE، شاهد افزایش عظیمی در حجم انتقال بود که در همان دوره ۲۴ ساعته ۲۲۰ درصد افزایش یافت. علاوه بر این، این پلتفرم شاهد افزایش قابل توجهی در ایجاد قراردادهای تأیید شده جدید بود که با افزایش ۴۲۵ درصدی به مجموع ۱۷ قرارداد رسید. همانطور که هجوم کاربران جدید و افزایش سطح مشارکت نشان می دهد، اکوسیستم بلاک چین Shiba Inu در حال بلوغ است که ممکن است پیامدهایی برای عملکرد SHIB و BONE داشته باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا