اخبار ارز دیجیتال

دلایل کلیدی برای بازپس گیری بیت کوین (BTC) 64000 دلار

فهرست

  • شوک عرضه
  • نشانه هایی که نشان می دهد بازار بیش از حد گرم شده است

بیت کوین (BTC) وجود دارد اداره می شود بازیابی قیمت ۶۴۰۰۰ دلار، که تنها ۸ درصد از بالاترین قیمت خود در تمام دوران است.

ارز دیجیتال پیشرو بسته “سبزترین” شمع هفتگی تا کنون، با تفاوت خیره کننده ۱۱,۴۰۴ دلار بین قیمت افتتاح و بسته شدن در Bitstamp.

این افزایش توجه سرمایه گذاران و تحلیلگران را به خود جلب کرده و منجر به بررسی دقیق تر عوامل محرک این حرکت صعودی شده است.

شوک عرضه

در مرکز رشد اخیر بیت کوین، علاقه فزاینده به صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) به رهبری iShares Bitcoin Trust (IBIT) BlackRock است.

این صندوق با پیوستن به باشگاه ۱۰ میلیارد دلاری دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) در هفت هفته بی‌سابقه رکوردها را شکست و نقطه عطفی بزرگ در پذیرش نهادی ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود.

این انباشت سریع دارایی ها نشان دهنده روند گسترده تر افزایش تقاضا برای بیت کوین در میان سرمایه گذاران نهادی است که به دنبال قرار گرفتن در معرض بازار ارزهای دیجیتال از طریق وسایل سرمایه گذاری سنتی هستند.

کارآفرین برجسته آنتونی اسکاراموچی پیش بینی می کند که ETF های بیت کوین ۱۰ درصد از عرضه بیت کوین را کنترل خواهند کرد.

رویداد نصف شدن بیت کوین یک عامل مهم در مدل ارزش گذاری ارز دیجیتال است و معمولاً به دلیل کاهش نرخ ایجاد سکه جدید و اثر کمیاب ناشی از آن، باعث افزایش قیمت می شود.

اگرچه ماه ها به نصف شدن باقی مانده است، اما تأثیر مورد انتظار آن در حال حاضر بر پویایی بازار تأثیر می گذارد. این افزایش زود هنگام قبل از نصف شدن نشان می دهد که سرمایه گذاران پیشگیرانه خود را در برابر افزایش قیمت مورد انتظار قرار می دهند.

نشانه هایی که نشان می دهد بازار بیش از حد گرم شده است

در حالی که افزایش قیمت بیت کوین منبع هیجان برای بسیاری از سرمایه گذاران بوده است، نشانه هایی مبنی بر اینکه بازار به وضعیت بیش از حد گرم رسیده است ظاهر می شود.

یکی از شاخص های مهم مقاومت نزدیک به افقی است که بیت کوین در حال حاضر با آن مواجه است. با توجه به هشدار اخیر ۱۰۰eyes Crypto Scanner، بیت کوین با مقاومتی مواجه است که می تواند مسیر صعودی آن را مختل کند.

عامل مهم دیگری که به یک بازار بالقوه بیش از حد گرم اشاره می کند، علاقه باز بی سابقه به معاملات آتی بیت کوین در بورس کالای شیکاگو (CME) است. CoinGlass گزارش می دهد که علاقه باز CME بیت کوین به ۸.۶۶ میلیارد دلار بی سابقه افزایش یافته است.

این عوامل در کنار هم نشان می دهد که روند صعودی در اطراف بیت کوین قوی است، اما سرمایه گذاران باید هوشیار باشند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا