اخبار ارز دیجیتال

دلایل کلیدی برای اینکه بیت کوین (BTC) به بالاترین حد خود رسیده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • چرا بیت کوین می تواند بیشتر افزایش یابد؟
  • پیش بینی های صعودی بیشتر

بیت کوین (BTC) فقط رسیده است بالاترین رکورد جدید تاریخ، بالای ۶۹۲۰۰ دلار معامله می شود و از رکورد قبلی ۶۹۱۴۶ دلاری که در نوامبر ۲۰۲۱ ثبت شده بود، فراتر رفت.

بر اساس داده های CoinGecko، ارزش این ارز دیجیتال در حال حاضر بیش از ۱.۳ تریلیون دلار است.

چرا بیت کوین می تواند بیشتر افزایش یابد؟

آنتونی پمپلیانو، بنیانگذار Pamp Investments، در طول مصاحبه خود با CNBC به چندین عامل کلیدی کمک می کند که در حرکت صعودی بیت کوین نقش دارند.

اول، تایید اخیر ETF های بیت کوین نشان می دهد که پذیرش جریان اصلی در حال افزایش است و مقدار زیادی جریان ورودی به بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد. به ویژه یک میلیارد دلار به دارایی های شرکت تحت مدیریت بلک راک با ۱۱ میلیارد دلار دارایی در روز گذشته اضافه شد.

علاوه بر این، مدل‌های تاریخی نشان می‌دهند که پیشی گرفتن از بالاترین سطح تاریخ می‌تواند منجر به دو برابر شدن سریع قیمت شود، همانطور که در چرخه‌های قبلی مشاهده شد.

زمانی که بیت کوین از سطوح قیمتی شناخته شده بالاتر می رود، در غیاب نقاط مقاومت تاریخی، بازار شروع به ارزیابی مجدد ارزش آن می کند. در این دوره از کشف قیمت، بیت کوین در حال ورود به قلمروی ناشناخته است

پومپلیانو همچنین رویداد پیش رو نصف شدن بیت کوین را که عرضه بیت کوین جدید را کاهش می دهد، به عنوان یک عامل مهم توصیف کرد که می تواند قیمت ها را سریعتر از آنچه بسیاری انتظار دارند بالا ببرد.

پیش بینی های صعودی بیشتر

پیش بینی های اخیر قیمت بیت کوین بسیار مثبت بوده است. چندین چهره برجسته در فضای ارزهای دیجیتال افزایش قابل توجهی را پس از نصف شدن بیت کوین پیش بینی می کنند. بنیانگذار SkyBridge Capital آنتونی اسکاراموچی پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین پس از نصف شدن ممکن است به حداقل ۱۷۰۰۰۰ دلار افزایش یابد. این پیش‌بینی توسط داده‌های تاریخی از چرخه‌های نصف‌سازی قبلی نیز پشتیبانی می‌شود.

مایک نووگراتز از گلکسی دیجیتال با تکرار خوش‌بینی اسکاراموچی خاطرنشان می‌کند که نصف شدن یک عامل حیاتی است که می‌تواند قیمت بیت‌کوین را به سطوح جدیدی برساند.

آدام بک، مدیر عامل Blockstream و نامی که در وایت پیپر بیت کوین ساتوشی ناکاموتو ذکر شده است، فکر می کند بیت کوین می تواند حتی قبل از نصف شدن به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

تام لی، یکی از بنیانگذاران Fundstrat، پیش بینی قابل توجهی در CNBC انجام داد و اظهار داشت که انتظار دارد بیت کوین در سال آینده به ۱۵۰۰۰۰ دلار و ظرف پنج سال به ۵۰۰۰۰۰ دلار برسد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا