🚨 اخبار ارز دیجیتال

دلایل کلیدی برای رسیدن بیت کوین (BTC) به ۷۰۰۰۰ دلار

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده های بیت استمپ، ارز دیجیتال پیشرو بیت کوین با معامله بالای ۷۰۰۰۰ دلار برای اولین بار در تاریخ خود از یک نقطه عطف بزرگ عبور کرده است.

ارز دیجیتال پیشرو قبل از سقوط به سطح ۶۸۰۰۰ دلار به بالاترین سطح روزانه ۷۰۱۸۴ دلار رسید.

طبق داده‌های CoinGlass، کل نقدینگی‌ها در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۵۸.۵۶ میلیون دلار رسیده است. پوزیشن های لانگ ۱۲۰ میلیون دلار و پوزیشن های فروش ۱۳۸.۵۶ میلیون دلار بودند.

علاقه به ETF های بیت کوین در حال افزایش است

افزایش قیمت بیت کوین در بحبوحه افزایش قابل توجه علاقه سرمایه گذاران، به ویژه در صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) رخ می دهد.

صندوق های ETF بیت کوین جریان های ورودی سرمایه قابل توجهی را تجربه کرده اند و مجموع ورودی های آن ۵۶۳ میلیون دلار در روز گذشته گزارش شده است. در مقابل، ETFهای طلا خروجی ۸۵ میلیون دلاری داشتند.

این نشان‌دهنده افزایش اعتماد به بیت‌کوین به‌عنوان یک ذخیره‌کننده ارزش است که به‌طور بالقوه سهم بازار را که به‌طور سنتی در اختیار طلا است، می‌خورد.

داده های اشتغال ایالات متحده

شناوری در ارزش بیت کوین همچنین نشان دهنده همبستگی فزاینده آن با بازار سهام است که به داده های اشتغال قوی در ماه فوریه واکنش مثبت نشان داد.

رشد بازار سهام، ناشی از انتظارات کاهش نرخ بهره فدرال رزرو، احساسات سرمایه گذاران را در میان طبقات مختلف دارایی تقویت کرد.

همانطور که U.Today گزارش داد، شاخص S&P 500 اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است.

رویداد نصف شدن مورد انتظار

یکی دیگر از عوامل موثر در افزایش بیت کوین، پیش بینی رویداد “نصف” آینده است. این فرآیند از پیش برنامه ریزی شده، که تقریباً هر چهار سال یکبار انجام می شود، با نصف کردن پاداش تراکنش های استخراج بیت کوین، به طور موثر نرخ ایجاد بیت کوین های جدید را کاهش می دهد.

انتظار می رود نصف شدن بعدی در ۲۰ آوریل رخ دهد. پیشرفت فعلی ۹۷ درصد است و تنها ۶۲۶۲ بلوک تا ۸۴۰۰۰۰ بلوک نصف باقی مانده است. این مکانیسم کمبود به طور تاریخی با کاهش رشد عرضه، یک روند صعودی را آغاز می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا