اخبار ارز دیجیتال

دلیل اصلی افزایش بیش از ۱۵ درصدی توکن شبکه Pyth مبتنی بر Solana (PYTH)

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، توکن شبکه Pyth (PYTH) در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قابل توجهی بیش از ۱۵ درصد را تجربه کرده است. برای رسیدن به قیمت فعلی آن ۰.۴۲۳۱ دلار است. این افزایش با افزایش قابل توجهی در حجم معاملات همراه شده است که ۴۹.۸۲ درصد افزایش یافته و در حال حاضر به ۱۳۳,۰۵۴,۰۵۱ دلار رسیده است.

با رشد ۱۶.۱۰ درصدی ارزش بازار، PYTH جایگاه خود را به عنوان نود و هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تضمین کرده است که در حال حاضر ۶۳۵,۱۵۱,۵۶۵ دلار است. به خصوص داده های Dune آشکار می کند تعداد دارندگان توکن PYTH به ۲۱۰۰۰۱ نفر رسیده است که نشان دهنده افزایش علاقه و پذیرش در جامعه ارزهای دیجیتال است.

نیروی محرکه ظهور اخیر شبکه Pyth در رویکرد نوآورانه آن به عنوان یک اوراکل غیرمتمرکز نهفته است. این شبکه داده‌های بازار مالی را از بیش از ۹۰ ناشر شخص اول، از جمله صرافی‌های بزرگ مانند Binance، OKX و Bybit تهیه می‌کند. چیزی که Pyth را متمایز می کند این است که راه حلی جامع و غیرمتمرکز برای یکپارچه سازی داده های مالی با توزیع این داده ها در بیش از ۴۰ بلاک چین ارائه می دهد.

رشد چشمگیر شبکه

این در ابتدا برای: سولانا (سمت چپ) بلاک چین که به دلیل قابلیت های سرعت گرا شناخته می شود، عملکرد شبکه Pyth را به زنجیره خود، Pythnet، بر اساس فناوری Solana گسترش داده است. با توجه به DefiLlama شبکه Pyth در حال حاضر رتبه ها به عنوان چهارمین پروژه بزرگ اوراکل، ارزش کل تضمین شده (TVS) چشمگیر ۲.۰۴۶ میلیارد دلار دارد.

حتی اگر عقب مانده ای لینک زنجیره ایموقعیت شبکه Pyth که با TVS به ارزش ۱۸.۰۰۶ میلیارد دلار در رتبه اول قرار دارد، قابل توجه است. در TVS، Switchboard و Binance به ترتیب با ۴۴۱.۴۹ میلیون دلار و ۱۷۷.۶۶ میلیون دلار از Oracle جلوتر هستند. شبکه Pyth همچنین از نظر شبکه های ارائه شده متمایز است و با ۱۴۴ رتبه دوم را پس از Chainlink's 349 کسب کرده است.

افزایش ارزش PYTH بر اهمیت روزافزون اوراکل‌های غیرمتمرکز در فضای ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند. همانطور که Pyth Network به بهبود زیرساخت‌های خود و گسترش شبکه خود ادامه می‌دهد، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به دقت پیشرفت آن را زیر نظر دارند و پیشرفت‌های جدیدی را پیش‌بینی می‌کنند که می‌تواند بر چشم‌انداز وسیع‌تر ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۱ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا