🚨 اخبار ارز دیجیتال

دلیل اصلی طبقه بندی اتریوم به عنوان امنیت

فهرست

  • یک رویکرد متفاوت
  • موضع مبهم جنسلر

Prometheum قصد دارد خدمات نگهبانی برای اتر ارائه دهد، با هدف پیروی از قوانین موجود و به طور بالقوه تحت تاثیر قرار دادن تنظیم کننده ها برای طبقه بندی اتر به عنوان یک امنیت. این با موضع فعلی SEC در مورد اتریوم در تضاد است.

همانطور که توسط Fortune گزارش شده است، استراتژی Prometheum می تواند کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را به سمت بهبود موضع خود در قبال اتریوم سوق دهد و به طور بالقوه به Prometheum مزیت رقابتی در بازار بدهد.

یک رویکرد متفاوت

Prometheum، یک بازیگر جدید در صنعت کریپتو، با کسب تاییدیه برای راه اندازی یک پلتفرم معاملاتی جایگزین و تبدیل شدن به یک کارگزار و فروشنده با هدف ویژه برای اوراق بهادار دارایی دیجیتال، رویکرد منحصر به فردی را برای مقررات اتخاذ کرده است.

این رویکرد نشان‌دهنده انحراف از دیدگاه صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال مانند Coinbase و Kraken است که از تغییرات در چارچوب‌های نظارتی موجود حمایت می‌کنند.

برنامه Prometheum برای ارائه خدمات نگهداری اتر می تواند SEC را مجبور کند در مورد وضعیت قانونی اتریوم تصمیم بگیرد. اگرچه این حرکت بحث برانگیز است، اما نشان دهنده انطباق با قانون است. بنابراین، موفقیت Prometheum می‌تواند با بازتعریف مقررات صنعت، وضوح بسیار مورد نیاز را فراهم کند.

موضع مبهم جنسلر

موضع گری جنسلر، رئیس SEC در مورد این موضوع تا حدودی مرموز بوده است. در مصاحبه اخیر، جنسلر اشاره کرد که اتریوم (ETH) می‌تواند در دسته امنیت قرار گیرد، که نشان‌دهنده تغییر موضع آزمایشی قبلی او در این زمینه است.

جنسلر تاکید کرد که اکثر ارزهای رمزنگاری شده، به استثنای بیت کوین، اغلب توسط کارآفرینانی توسعه می‌یابند که از مکانیسم‌های مختلفی برای بازاریابی توکن‌های خود و جذب سرمایه‌گذاری در انتظار کسب سود از تلاش‌های دیگران استفاده می‌کنند.

به گفته Gensler، این با ویژگی های اوراق بهادار مطابقت دارد و بنابراین آنها را در محدوده مقررات SEC قرار می دهد. این دیدگاه با دیدگاه‌های کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در تضاد است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا