اخبار ارز دیجیتال

دلیل اصلی افزایش قیمت بیت کوین به بالای ۶۰۰۰۰ دلار، ریپل با درخواست تمدید مهلت SEC جدید، موجودی حساب Coinbase صفر نمایش داده می شود، در اینجا دلیل است: خلاصه اخبار کریپتو از U.Today

U.Today سه داستان جدید بهترین روز گذشته را ارائه می دهد.

دلیل اصلی افزایش بیت کوین (BTC) به بالای ۶۰۰۰۰ دلار

با قیمت بیت کوین از سطح ۶۰۰۰۰ دلار بالاتر می رود بزرگترین ارز دیجیتال جهان برای اولین بار از اواخر سال ۲۰۲۱ در سراسر جهان خبرساز شد. طبق داده‌های CoinMarketCap، تا لحظه نگارش، بیت‌کوین با ۳.۱۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۲۷۲۴ دلار معامله می‌شود. دلیل اصلی افزایش قیمت بیت کوین، هیجان فزاینده پیرامون صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) است. بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده توسط جیم بیانکو از Bianco Research، تمام ۱۰ ETF بیت کوین نقطه ای ۲۴۱۰۰۰ تراکنش ثبت کردند که از حجم معاملات ETF های اصلی مانند SPDR S&P 500 ETF (SPY) و Invesco QQQ ETF (QQQ) برای دومین روز پیشی گرفت. در یک ردیف . . چنین افزایشی در فعالیت ها نشان دهنده افزایش علاقه و سرمایه گذاری در ETF های بیت کوین است که مجموعا دارایی ۴۴ میلیارد دلاری دارند.

ریپل با درخواست تمدید مهلت جدید SEC روبرو می شود

در یک تحول اخیر در نبرد حقوقی Ripple-SEC، تنظیم کننده به قاضی آنالیسا تورس در ناحیه جنوبی نیویورک با بیانیه زیر خطاب کرد: درخواست تمدید زمان برای اطلاع رسانی در مورد راه حل ها بخصوصSEC درخواست تمدید مهلت برای تغییر زمان جلسه توجیهی افتتاحیه از ۱۳ مارس تا ۲۲ مارس ۲۰۲۴ را دارد. همانطور که رگولاتور توضیح داده است، “دلیل خوب” برای موافقت با این درخواست این است که برای بررسی گزارش های اخیراً آماده شده به زمان بیشتری نیاز است. نهایی کردن جلسات توجیهی در مورد اسناد و راه حل ها. این اولین باری است که هر یک از طرفین درخواست تأخیر در برنامه توجیهی قطعنامه می‌کند و ریپل با تغییرات زمان‌بندی پیشنهادی موافقت می‌کند.

هشدار تعادل صفر در کوین بیس: چه اتفاقی افتاد؟

دیروزدر ۲۸ فوریه، کاربران کوین بیس در حالت اضطراب و سردرگمی بودند زیرا صرافی ارز دیجیتال یک نقص قابل توجه در سیستم خود را تجربه کرد. بر اساس گزارش های متعدد کاربران، موجودی حساب آنها به صفر رسیده است. این مشکل بر همه انواع معاملات از جمله خرید، فروش و انتقال پول تاثیر می گذارد. تیم Coinbase بلافاصله به این مشکل پاسخ داد و به کاربران اطمینان داد که دارایی های آنها ایمن است و آنها فعالانه برای ارائه راه حل تلاش می کنند. به گفته برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، مشکلات ناشی از افزایش شدید ترافیک در جریان رالی ارزهای دیجیتال است. همانطور که در Coinbase Case دیده می شود سایت اینترنتیگزارش شد که این حادثه در ساعت ۹:۲۴ بعد از ظهر به وقت محلی با موفقیت حل شد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا