🚨 اخبار ارز دیجیتال

به گفته مایک مک گلون از بلومبرگ، دلیل اصلی نزدیک شدن بیت کوین به ۷۰۰۰۰ دلار

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • چه اتفاقی ممکن است برای طلا بیفتد که بیت کوین به ۷۰۰۰۰ دلار می رسد: مک گلون
  • مایکل سیلر، کارشناس بیت کوین، طلا را رد کرد

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالای بلومبرگ، توییتی درباره نزدیک شدن بیت کوین به سطح ۷۰۰۰۰ دلار و اینکه ممکن است برای قیمت طلا در حین وقوع اتفاق بیفتد، منتشر کرد.

مک گلون دو دلیل اصلی برای افزایش قیمت بیت کوین به ۷۰۰۰۰ دلار و کاهش قیمت طلا ذکر کرد.

چه اتفاقی ممکن است برای طلا بیفتد که بیت کوین به ۷۰۰۰۰ دلار می رسد: مک گلون

کارشناس بلومبرگ در مورد افزایش اخیر قیمت بیت کوین صحبت کرد و گفت که بیت کوین اکنون احتمالاً ۷۰۰۰۰ دلار را هدف قرار داده است. در همین حال، طلا که با پارامترهای بسیاری رقیب BTC در دنیای دارایی‌های فیزیکی به حساب می‌آید و اساسا یک دارایی امن محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد که جریان‌های عظیم فعلی به ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای «می‌تواند باعث شود که این فلز در پرتفوی‌ها خالی به نظر برسد. ” “

مک گلون تاکید کرد که علیرغم دستیابی سریع چین به طلا، موج عظیمی از علاقه به صندوق های مبادله ای مبتنی بر بیت کوین وجود داشته است که اخیرا پس از حدود یک دهه لابی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایید شده است. بسیاری از سرمایه گذاران وجوه خود را از صندوق های ETF طلا به صندوق های بیت کوین منتقل می کنند. این کارشناس همچنین به کاهش نرخ بهره آتی طلا اشاره کرد.

مایکل سیلر، کارشناس بیت کوین، طلا را رد کرد

همانطور که اخیرا توسط U.Today گزارش شده است، مایکل سایلر، حامی فعال بیت کوین و رئیس MicroStrategy، توییتی منتشر کرد که نشان می‌دهد از آگوست ۲۰۲۰، زمانی که غول هوش تجاری شروع به ذخیره منظم بیت‌کوین کرد، این ارز دیجیتال پرچم‌دار ۳۳۳ درصد افزایش یافته است. – و این قبل از افزایش آن به سطح فعلی ۶۴۰۰۰ دلار بود. در اوایل این هفته، MicroStrategy یک خرید بزرگ دیگر از بیت کوین انجام داد و نزدیک به ۳۰۰۰ بیت کوین را به قیمت ۱۵۵ میلیون دلار خریداری کرد.

در مورد طلا، سیلر در توییتی نوشت که طلا در سه سال و نیم گذشته ۱ درصد کاهش یافته است. تا ۲۹ فوریه، هر اونس طلا ۲۰۴۸ دلار معامله می شود.

در اوایل این هفته، مایکل سیلر با جامعه جهانی بیت کوین تماس گرفت و از آنها خواست که بیت کوین خود را به دلیل شکسته شدن ارز دیجیتال به بالای ۶۱۰۰۰ دلار و سپس افزایش تا سطح ۶۴۰۰۰ دلار، نفروشند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت ۶۲۴۲۴ دلار در حال تغییر است. کمتر از دو ماه تا چهارمین رویداد نصف شدن بیت کوین باقی مانده است، بسیاری از کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال پیش بینی های صعودی انجام می دهند. در میان آنها، بنیانگذار BlockStream، Adam Back است که انتظار دارد بیت کوین قبل از نصف شدن به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا