اخبار ارز دیجیتال

دلیل اصلی عدم رسیدن بیت کوین به ۵۰۰۰۰ دلار با وجود ETF Max Keizer Nailed

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مکس کایزر، مدافع آواز بیت کوین و میزبان پادکست قرص نارنجی، نام شخصی را که معتقد است علیرغم تایید اخیر بیت کوین، مانع از افزایش بیت کوین به سطح ۵۰۰۰۰ دلار شده است، با جامعه ارزهای دیجیتال در پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter به اشتراک گذاشت. ETF های بیت کوین را توسط SEC شناسایی کنید.

در همین حال، ارز دیجیتال پرچمدار جهانی بیت کوین پس از افت تقریباً ۱۲ درصدی از زمان تایید ETF بیت کوین، همچنان در قرمز باقی می ماند.

به گفته کایزر شخصی که بیت کوین را پایین نگه می دارد

ماکسیمالیست بیت کوین کایزر معتقد است که «مقصر» احتمالی که مانع از صعود ارز دیجیتال پیشرو به سطح مورد انتظار ۵۰۰۰۰ دلار شده است، کسی نیست جز مدیر اجرایی بانک ونگارد.

هفته گذشته، پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای شناسایی محصولات معامله شده در بورس بیت کوین چراغ سبز نشان داد، بانک ونگارد اعلام کرد که مشتریان خود را از خرید این ارز دیجیتال و محصولات مرتبط با آن، از جمله ETF های بیت کوین نقطه ای، منع می کند.

در مصاحبه ای پس از این تصمیم، رئیس Vanguard، مورتیمر جی. باکلی، اظهار داشت که بانک به سادگی این کار را ترجیح نمی دهد. عدم ارائه ETF مبتنی بر بیت کوین به مشتریان بلکه ETF های مبتنی بر طلا. مدیر عامل این بانک معتقد است که بیت کوین ارزش ذاتی ندارد و جریان نقدی برای آن وجود ندارد.

جالب اینجاست که گروه Vanguard یکی از بزرگترین دارندگان سهام MicroStrategy شناخته می شود. بر اساس گزارش یاهو فاینانس، این بانک دارای ۱.۱ میلیون سهم از MSTR است و بنابراین مشتریان خود را به طور غیرمستقیم در معرض بیت کوین قرار می دهد.

به گفته سامسون موو، بیت کوین به یک میلیون دلار خواهد رسید

سامسون موو، مدیر ارشد استراتژیک سابق Blockstream و در حال حاضر مدیر عامل Jan3، یکی دیگر از ماکسیمالیست های مشهور بیت کوین، اخیراً در مورد انتظارات خود برای رسیدن بیت کوین به نقطه عطف ۱ میلیون دلاری در آینده، توئیت های مکرری را منتشر کرده است.

از جمله محرک های اصلی برای رسیدن بیت کوین به ۱ میلیون دلار، موو به تایید ETF بیت کوین و نصف شدن آن در سال ۲۰۲۴ اشاره کرد. با این حال، وی در توئیتی جدید تصریح کرد که پیش بینی میلیونی «برای مقاصد سرگرمی» انجام شده است و توضیح داد که پیام اصلی او این بوده است: محیط کلان بیت کوین تاکنون شاهد تغییرات اساسی بسیاری بوده است و «احتمال بسیار واقعی» برای بیت کوین وجود دارد. به ۱ میلیون دلار برسد.

در هر صورت او قبل از ورود بیت کوین توییت کرد ۱ میلیون دلار، ۰.۰۷ میلیون دلار ابتدا باید به نقطه عطف رسید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا