اخبار ارز دیجیتال

کوین اولری اتهامات جنایی علیه بایننس را رد نمی کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کوین اولری در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که اتهامات جدی تری علیه بایننس و مدیر عامل آن چانگ پنگ چائو را رد نمی کند.

کوین اولری گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار در یک شکایت 136 صفحه‌ای که در 5 ژوئن علیه بایننس صادر شد، اظهار داشت که در مصاحبه‌ای با کوین تلگراف گفت که چانگ‌پنگ ژائو موسس و مدیر عامل شرکت معتقد است که این شرکت در این شکایت است. یک وضعیت دشوار.” “نقطه.

O’Leary یک سرمایه گذار خطرپذیر و شخصیت CNBC است که با نام “آقای جانسون” شناخته می شود. شگفت انگیز است.» او گفت، یک سرمایه گذار در صرافی کریپتو FTX قبل از اعلام ورشکستگی در ماه نوامبر، که علناً 15 میلیون دلار را در شغل خود به عنوان سخنگوی شرکت پولی از دست داده بود.

برخی از ناظران بر این باورند که شکست FTX از رابطه بین بنیانگذار و مدیر عامل 31 ساله سام بنکمن فرید و مدیر عامل بایننس چانگپنگ “CZ” چائو نشات می گیرد. او آن را به زنجیره رویدادهایی که پس از تبادل در توییتر، اما در این میان، نسبت داد. در مورد سقوط FTX او به طور خلاصه پیشنهاد کرد: او حاضر بود شرکت را نجات دهد. اما او به سرعت امکان ارائه پیشنهادی را رد کرد که باعث ناراحتی آقای بانکمن-فرید و احتمالاً به حساب بانکی آقای اولری شد.

با این حال، اولری گفت که با CZ، 46 ساله همدردی می کند. او به اتهام انتقال و سوء استفاده از وجوه مشتریان بین سازمان هایی که بیش از 20 میلیارد دلار سرمایه بین بایننس و شرکتی به نام مریت پیک را مدیریت می کنند، توسط SEC مورد هدف قرار گرفته است. .

اولری گفت: «آنها شخصاً به CZ چشم دوخته اند. “سخت است. یعنی باید کمی با او همدردی کنی.”

کوین تلگراف: سرمایه گذاران در مورد این دعوی چه باید بکنند؟ آیا بازار را فلج می کند؟ آیا علیه رگولاتورها شکایت وجود دارد؟

کوین اولری: اگر به این فکر می کنید که چرا بازار ارزهای دیجیتال “گیر” کرده یا پیشرفت نمی کند، به این دلیل است که پول جدیدی وارد نمی شود. بدون سرمایه سازمانی […] به این ترتیب، جریان دائمی پرونده های قضایی علیه مبادلات و کیفرخواست های نظارتی تنها باعث ترس از فرار موسسات مالی شده است.

فکر می کنم همه این را درک می کنند، نه فقط خود تنظیم کننده ها، بلکه قانون گذاران و نمایندگان مجلس. آنها از طبیعت غیر صادقانه این فضا به ستوه آمده اند. آنها از برگزاری جلسات رسیدگی خسته شده اند که پسر بعدی 6 میلیارد دلار خود را دریافت کند. حوزه های انتخابیه آنها عصبانی هستند. آنها فقط از آن خسته شده اند.

هیل اصلا پشتوانه اخلاقی ندارد [for crypto] روزهای اولیه امید زیادی در این صنعت وجود داشت، اما اکنون این فقط یک کلاهبرداری است، با اتهامات مبهم، عدم شفافیت و سردرگمی حساب های مشتریان. از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کند. این 3 سال عالی بوده است، بنابراین همه از آن خسته شده اند. آنها می خواهند صفحات را تغییر دهند. هر چند ماه یکبار شاهد اکران این فیلم هستیم.

مربوط: نتیجه پیگرد قانونی SBF می تواند تعیین کند که IRS چگونه با ضررهای FTX برخورد می کند

بنابراین اگر امور مالی آخرین کفش شماست، همینطور باشد. بیایید همین الان تمام کنیم تا بتوانیم دوباره شروع کنیم. من فکر می کنم که بازار نهادی امروز لحن واقعی برای ورق زدن دارد. مهم نیست که چند نفر از اپراتورهای سرکش را قربانی کنیم، حتی اگر متهم شوند و شکایت کنند. به عبارت دیگر، شما باید ادامه دهید.

CT: تعدادی از اتهامات علیه Binance مشابه اتهامات علیه FTX در مورد حجم تولید وجود دارد که مشتریان VIP را تشویق به دور زدن می کند. نیازهای مشتری خود را بشناسید از VPN برای انتقال 20 میلیارد دلار سرمایه مشتری به نهاد دیگری به نام Merit Peak استفاده کرد. و مدیر ارشد انطباق این شرکت حتی در یک مقطع – طبق گزارش SEC – گفت که این شرکت “به عنوان یک بورس اوراق بهادار بدون مجوز در ایالات متحده فعالیت می کند.” چقدر احتمال دارد که برای این موضوع با اتهامات جنایی روبرو شوید؟

واحد: این یک ناشناخته است اما شما قبلا این فیلم را دیده اید. نوامبر گذشته این فیلم را دیدید. روز FTX.این هست FTX II. یعنی من نمی دانم. هیچ کس نمی داند همه گمانه زنی ها، اما اینها اتهامات جدی است و تعداد زیادی از آنها وجود دارد. اگر هر یک از این شبهات درست باشد، وضعیت بسیار دشواری است.

علاوه بر این، آنها شخصا CZ را هدف قرار می دهند. این سخته. پس باید کمی با او همدردی کرد. او بنیانگذار بزرگترین صرافی جهان است. اما وقتی تنظیم‌کننده شماره یک روی کره زمین این ادعاها را مطرح می‌کند و آنها را متهم می‌کند، من فکر می‌کنم از لحاظ آنچه که حوزه‌های قضایی به او اجازه انجام آن را می‌دهند، اکسیژنش تمام خواهد شد. این وضعیت خوبی نیست. اینجا خبر خوبی نیست من نمی دانم چگونه این می تواند یک خبر خوب باشد.

CT: دو جزء داخل کیس وجود دارد. بدیهی است که یکی از آنها ادعای تقلب است. دوم، عناصر اساسی بیشتری است که SEC برای ادامه پرونده به آن نیاز دارد. ایده این است که Binance یک دلال اوراق بهادار و معامله گر و اتاق پایاپای است. برای این منظور، او استدلال کرد که برخی از ارزهای دیجیتال اصلی اوراق بهادار هستند، مانند Cardano’s ADA، Solana’s Solana و Algorand’s ALGO. در مورد آن و آینده فراتر از بیت کوین و اتر چه فکر می کنید؟ آیا اکنون روی آنها سرمایه گذاری می کنید؟

مربوط: در حالی که جنسیس می سوزد، بری سیلبرت ساکت می ماند

واحد: آره. این نظریه سرمایه گذاری من در مورد ارزهای دیجیتال را تغییر نمی دهد. در واقع، ما معتقدیم که این ما را زودتر به نقطه پایانی از نظر گرفتن مقررات و ایجاد زیرساخت برای ادغام با خدمات مالی جهانی می رساند. من فکر می کنم این یک پیشرفت بسیار دلگرم کننده است، زیرا شما واقعاً باید ورق را ورق بزنید. بارها گفتم. اما من یک سرمایه گذار در Polygon هستم.من یک سرمایه گذار در Misten هستم [Labs] و [its token] سوئی. من یک سرمایه گذار در بیت کوین، اتریوم و بسیاری موارد دیگر هستم.

به نظر من وعده تغییر خدمات مالی بسیار جالب است و پتانسیل بالایی دارد. من یک سرمایه گذار دایره و یک کاربر دایره هستم. اینها همه پیشرفت های خوبی است. این همه ادعاهای اپراتورهای سرکش و عدم شفافیت است که ما را عقب نگه می دارد. […] صادقانه بگویم، این ادعاها خسته کننده هستند. منظورم این است که خسته کننده است.

من از آن خسته شده ام. من فکر می کنم اکثر سرمایه گذاران نهادی خسته شده اند. من فقط حوصله ام سر رفته و دوست دارم چیز دیگری ببینم. پس چه کسی اهمیت می دهد که برخی از مهاجران باید قربانی شوند؟ منظورم این است که آنها این اتفاق را پیش بینی نمی کردند. بنابراین کاملاً واضح است که اینجا چه خبر است. و در این مرحله، بیایید ادامه دهیم.

CT: آیا نشانه‌هایی از هرگونه راه‌حلی بین شکایت SEC علیه Coinbase و شکایت SEC علیه Binance وجود دارد؟

واحد: هزینه ها متفاوت است. کوین بیس وضعیت متفاوتی دارد. این یک شرکت سهامی عام است.ارزش بازار آن به شدت کاهش یافت [by the SEC suit]و به نظر می رسد مدیریت آنجا می خواهد بارها و بارها با SEC مبارزه کند.

در این مرحله، اگر سهامدار آن شرکت هستید، فکر می کنم ممکن است بخواهید تغییراتی ایجاد کنید. من فکر نمی کنم این به عنوان یک استراتژی کار کند. […] من به مدیریت آنجا خوشبین نیستم.

من فکر می کنم که بادهای تغییر در اتاق هیئت مدیره خواهد وزید، و فکر می کنم این احتمالاً چیز خوبی است. من فکر می کنم سرمایه گذاران با این کار تمام شده اند. زمانی فرا می رسد که متوجه می شوید سر خود را به دیوار آجری می کوبید و باید مسائل را با تنظیم کننده ها حل کنید. شما نمی توانید این را بارها و بارها تکرار کنید. تعریف دیوانگی این است که یک کار را بارها و بارها انجام دهید و انتظار نتایج متفاوت داشته باشید. در این مرحله فکر می کنم برای آنها هم تمام شده است.

فکر می کنم باید از موسس شرکت تشکر کنیم. آنها پیشگام بودند، اما به وضوح بلوغ یا مهارت لازم برای فعالیت در یک محیط تنظیم شده را ندارند. […] من فکر می کنم آنها باید در این مرحله کاری انجام دهند.

CT: آیا فکر می‌کنید پس از این، FTX به یک جامعه متمدن بازگردد یا چیزی «عادی‌تر» را نشان دهد؟

واحد: خوب، توضیح FTX این است که در مرحله بازیابی است. گفته می شود که از 8 میلیارد دلار، 7.2 میلیارد دلار دارد. [that’s] یافت. خیلی دلگرم کننده است بنابراین من می خواهم روند توزیع آن بین سهامداران و صاحبان حساب و همه را طی کنم.

واحد: همانطور که می‌دانید، ادعای ترکیبی از موضوع سهام که در جلسات سنا مطرح شد، این گمانه‌زنی است که بایننس ممکن است FTX را با حذف عمدی آن ورشکست کرده باشد، و من نیز این را حدس می‌زنم. فکر می‌کنم من یکی از این افراد هستم. با ترازنامه 2 میلیارد دلاری پول نقد آمریکا و 580 میلیون دلاری توکن های FTT، آیا می توانید رقبای خود را از تجارت خارج کنید و به یک انحصار جهانی تبدیل شوید؟ این یک سناریو است. هیچ کس نمی داند که آیا این درست است. اما فکر می‌کنم با زدن این اتهامات و کشف شواهد چیزهای زیادی یاد خواهیم گرفت.

اما باز هم این گذشته است. منظورم این است که باید فکر کنید، باشه، این قرار است ادامه پیدا کند و هر اتفاقی بیفتد، مسائل مالی اتفاق می افتد، اما آینده نیست. این آینده نیست آینده نوید بزرگی دارد. من قصد دارم در صرافی های تنظیم شده در سراسر جهان سرمایه گذاری کنم. زیرا همه این حساب‌ها باید به جایی منتقل شوند و ما همیشه می‌خواهیم آنها را به جایی منتقل کنیم که اجازه وجود داشته باشند بدون اینکه توسط رگولاتورها تهدید شوند.

من قبلاً در WonderFi کانادایی یعنی Bitbuy سرمایه گذاری کرده ام. با توجه به تجارت در ابوظبی. به دنبال لندن بسیاری از صرافی‌های تنظیم‌شده وجود دارند که هرگز فرصتی برای کسب سود نداشته‌اند، زیرا توسط غول‌های جهانی بدون قوانین، بدون مقررات و بدون هزینه‌های انطباق شکست خورده‌اند. که اکنون در حال تغییر است. فکر کنم جالب باشه پس از 24 ماه، شاهد افزایش ارزش این مبادلات خواهید بود.

این مصاحبه برای طولانی بودن و وضوح فشرده شده است.نویسنده: Rudy Takala

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا