اخبار ارز دیجیتال

کوین اولری 15 میلیون دلار به عنوان سخنگوی FTX از دست داد

کوین اولری اعتراف می کند که اشتباه بزرگی در FTX مرتکب شده است و در تلاش است تا بفهمد پولش در کجا ورشکست شده است.

کوین اولری، ستاره و سرمایه گذار کوسه تانک، که در برخی محافل به عنوان آقای شگفت انگیز شناخته می شود، ادعا می کند که تقریباً 15 میلیون دلار FTX را که به عنوان سخنگوی رسمی به او پرداخت کرده بود، از دست داده است.

اولری در سخنرانی در Squawk Box CNBC در 8 دسامبر توضیح داد که چگونه می توان مالیات ها، هزینه های نمایندگی، سرمایه گذاری سهام 1 دلاری در FTX و مقدار زیادی از ارز دیجیتال موجود در صرافی FTX را خریداری کرد. پس از رفتن، من توضیح دادم که وجود دارد. چیزی برای نشان دادن باقی نمانده بود زمان او در FTX

ارزش کل معامله کمتر از 15 میلیون دلار بود. […] من حدود 9.7 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کردم. فکر می کنم این چیزی است که من از دست دادم. از زمانی که حساب من چند هفته پیش خراشیده شد، همه چیز صفر است. همه داده ها، همه سکه ها، همه چیز. “

“این سرمایه گذاری خوبی نبود. […] من همیشه سرمایه گذاری های خوبی انجام نمی دهم. خوشبختانه، من سرمایه گذاری های بهتری نسبت به سرمایه گذاری های بد انجام می دهم، اما آنها سرمایه گذاری های بدی بودند.

با این حال، ثروت خالص این مرد 68 ساله حدود 400 میلیون دلار برآورد شده است، بنابراین او احتمالاً می تواند بدون این پول کار کند.

کوین اولری در Squawk Box: CNBC

از واندرفول همچنین در مورد اینکه چه چیزی الهام بخش او برای اولین بار در آگوست 2021 است، از وی پرسیده شد. او قبلاً اعلام کرده بود که در روزهای اولیه به دلیل رعایت استانداردهای سختگیرانه خود، از ارزهای دیجیتال خودداری می کرد.

او در پاسخ به اشتباه بزرگی در ماهیت خود اعتراف کرد و گفت: «بسیار واضح است که من همه سرمایه گذاران نهادی را می شناسم که در این معامله حضور دارند. همه ما احمق به نظر می رسیم.» بیایید آن را روی میز بگذاریم.

“ما به دقت یکدیگر متکی بودیم، اما همچنین به موضوع سرمایه گذاری دیگری که احساس می کردیم علاقه بیشتری به FTX داشتیم. سم بنکمن-فرید آمریکایی و والدینش آمریکایی هستند. من یک وکیل تطبیق هستم. اگر می خواهید در زیرساخت ها سرمایه گذاری کنید، هیچ صرافی بزرگ آمریکایی دیگری برای سرمایه گذاری وجود ندارد.»

اولری تکرار کرد که در حال حاضر کار برای یافتن اینکه سرمایه گذاری در FTX واقعاً کجا رفته است و چگونه می توان آن را پس گرفت، در حال انجام است. او همچنین افزود که “موافق” است که در جلسه استماع کمیته سنا که برای 14 دسامبر برنامه ریزی شده بود شهادت دهد.

مربوط: سم بنکمن-فرید ضرب الاجل برای پاسخ به درخواست شهادت را از دست داد.

علیرغم شکست کلی، اولری قبلا گفته بود که هنوز SBF را در تیمش دارد. بهترین معلم. “

اولری در مصاحبه جداگانه‌ای با Yahoo Finance در 6 دسامبر گفت که SBF باید تا زمانی که گناهش ثابت شود بی‌گناه تلقی شود و پس از فروپاشی مزرعه برنج FTX.

“من در همین راستا هستم، گروهی از مردم که می گویند، “تو بی گناهی تا زمانی که گناهکاری ثابت شود.” این چیزی است که من معتقدم. و من واقعیت ها را می خواهم. تا زمانی که بفهمم دروغ می گویی باورت می کنم.»نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا