اخبار ارز دیجیتال

کوین اولری از SBF دفاع می کند و می گوید FTX باید حسابرسی شود

اولری تاکید کرد که حقیقت در مورد FTX را می توان به لطف ماهیت منحصر به فرد فناوری بلاک چین کشف کرد.

در مصاحبه ای با Yahoo Finance در 6 دسامبر، کوین اولری از Shark Tank خواستار آرامش در پی سقوط FTX شد. به گفته اولیری، مدیر عامل سابق صرافی، سام بنکمن-فرید، باید بیگناه دانست مگر اینکه شواهدی مبنی بر اینکه او مرتکب کلاهبرداری شده است.

اولری درخواست ممیزی FTX کرد تا مشخص شود که پول صرافی کجا رفته است تا سرمایه گذاران بتوانند پول خود را پس بگیرند.

در 30 نوامبر و 1 دسامبر، SBF چندین مصاحبه انجام داد و ادعا کرد که هیچ اتهامی برای کلاهبرداری ندارد. این منجر به واکنش شدید در جامعه رمزنگاری شد. با این حال، اولری در این مصاحبه جدید از SBF دفاع کرد و گفت که “تا زمانی که گناهش ثابت نشود بی گناه است.” او توضیح داد:

“من گروهی از مردم هستم که می گویند شما بی گناه هستید تا زمانی که گناه شما ثابت شود. یا اگر بگویید که این کار را نکرده اید، تا زمانی که بفهمم دروغ می گویید شما را باور خواهم کرد.”

اولری گفت که به لطف فناوری بلاک چین، تمام معاملات در صرافی “100% قابل حسابرسی” هستند و هنگامی که این ممیزی انجام شود، حقیقت در مورد FTX فاش خواهد شد. و اگر کسی قانون را زیر پا بگذارد تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

او استدلال کرد که سرمایه گذاران می توانند حداقل بخشی از پول خود را پس از انجام حسابرسی پس بگیرند.

او گفت: «ما آن پول را پس خواهیم گرفت. “این دقیقاً همان چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد. من تنها نهادی نیستم که در این وضعیت قرار دارد. همه ما یک مسیر برای بهبودی می‌خواهیم. ما به یک مسیر بهبودی نیاز داریم و هنوز راه‌حلی نداریم.”

قبل از ورشکستگی، FTX دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات بود. با این حال، از 2 نوامبر تا 11 نوامبر، مجموعه ای از رویدادها مانع از پردازش برداشت ها شد. از آن زمان تاکنون اعلام ورشکستگی کرده است و میلیاردها دلار سرمایه سرمایه گذار اکنون در این روند ورشکستگی درگیر است. طبق پرونده ورشکستگی، شرکت ممکن است بیش از 1 میلیون طلبکار داشته باشد و کوین اولری یکی از آنهاست.نویسنده: Tom Blackstone

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا