اخبار ارز دیجیتال

کنتاکی قراردادها را برای ارائه برق ارزان به ماینرها بررسی می کند

وکلای Earthjustice گفتند که جلسات استماع و اکتشاف به اهالی کنتاکی این امکان را می دهد که بدانند با پرداخت یارانه به تسهیلات در نهایت چه چیزی را پرداخت خواهند کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که کمیسیون خدمات عمومی کنتاکی (PSC) تحقیقات رسمی را در مورد دو قرارداد پیشنهادی مبنی بر ارائه قیمت برق با تخفیف برای عملیات جدید استخراج ارز دیجیتال آغاز کرده است.

بر اساس بیانیه 5 دسامبر گروه حقوق محیط زیست Earthjustice، دپارتمان های دولتی در تلاش هستند تا تعیین کنند که آیا یارانه ها به عملیات استخراج ارزهای دیجیتال، قبض های برق را برای کنتاکی ها افزایش می دهد یا خیر.

دو قرارداد معدنی تحت بررسی شامل توافقی بین کنتاکی پاور و Ebon International LLC است که یک تاسیسات معدنی 250 مگاواتی را در لوئیزا، کنتاکی اداره می‌کند؛ -شامل قرارداد با KY.

این معامله تخفیف قبض برق تاسیسات Ebon را پیشنهاد می‌کند، اما Bitki-KY در حال حاضر 250000 دلار از کنتاکی پس از تصویب لایحه تخفیف مالیاتی کنتاکی برای استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال محلی دریافت کرده است. من یک معافیت مالیاتی دارم.

Earthjustice در بیانیه‌ای اعلام کرد که استخراج ارزهای دیجیتال «به‌طور تصاعدی طراحی شده انرژی بر است» و نرخ‌های تخفیف این تسهیلات «می‌تواند منجر به قبض‌های برق بیشتر برای کنتاکی‌ها به صورت روزانه شود.» این پتانسیل دارد.

توماس سیمار، وکیل ارشد گروه محیط زیست، گفت: “ما در آینده جلسات عمومی و اکتشافات را برگزار خواهیم کرد تا کنتاکی ها دقیقا بدانند که قرار است برای پرداخت یارانه به این تسهیلات چه چیزی بپردازند. من مشتاقانه منتظر این روند هستم.” او اضافه کرد.

ما امیدواریم که کمیسیون اروپا وعده‌های پوچ این شرکت‌های استخراج کریپتو را به نفع جوامع خود درک کند. […] در آینده، بررسی دقیق این گونه قراردادها مورد نیاز خواهد بود. ”

او افزود: استخراج ارزهای دیجیتال یک صنعت عمدتاً بی‌نظم و بسیار انرژی بر است که می‌تواند بار سنگینی را روزانه بر دوش کنتاکی‌ها وارد کند.

این گروه همچنین استدلال کرد که شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال به ندرت فرصت‌های شغلی ایجاد می‌کنند زیرا عملیات استخراج بسیار خودکار است.

لین بولدمن، مدیر اجرایی کمیسیون حفاظت از کنتاکی، یک گروه حامی محیط زیست، گفت: بار هزینه‌های مربوط به ساخت یک مرکز استخراج جدید ارزهای دیجیتال «به این معنی است که قبض‌های برق دیگران برای پوشش هزینه‌ها مورد نیاز است.» این افزایش می‌یابد. او افزود، “و اغلب بر سر مردم می افتد.”

مربوط: می خواهید کار کنید: بعید است که بیت کوین به اثبات سهام تغییر کند

بر اساس گزارش CNBC در 9 اکتبر، کنتاکی به کانونی برای شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال تبدیل شده است، که طبق گزارش‌ها در حال حاضر 20 درصد از قدرت رایانه‌ای کشور را برای فعالیت‌های استخراج اثبات کار تامین می‌کند. که پس از نیویورک رتبه دوم را در کشور دارد. گزارش.

اما در حالی که بسیاری از گروه‌های زیست‌محیطی می‌خواهند بیت‌کوین (BTC) و دیگر بلاک‌چین‌های اثبات کار از نگرانی‌های انرژی به اثبات سهام منتقل شوند، شورای استخراج بیت‌کوین اخیراً گزارشی منتشر کرده است که نشان می‌دهد این سکه به زودی می‌تواند به «انتشار صفر» تبدیل شود. این شبکه با سوزاندن گاز متان باقی مانده برای استخراج BTC انجام شد که در غیر این صورت در جو منتشر می شد.

Cointelegraph برای تایید و جزئیات تحقیقات با PSC تماس گرفت، اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

Earthjustice با اشاره به اینکه با شورای منابع کنتاکی برای ارائه نظرات از طرف ائتلاف گسترده ای از گروه های زیست محیطی مستقر در کنتاکی همکاری می کرد، از PSC خواست این موضوع را بررسی کند.

نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا