اخبار ارز دیجیتال

تنظیم‌کننده‌های کنتاکی طرح‌هایی برای یارانه دادن به تسهیلات استخراج ارزهای دیجیتال را رد می‌کنند

اگر تماس با شرکت برق کنتاکی پیشنهاد شده بود، Ebon International می‌توانست نرخ تخفیفی برای خدمات در مرکز استخراج ارز دیجیتال خود به مدت 10 سال دریافت کند.

کمیسیون خدمات عمومی کنتاکی یک قرارداد پیشنهادی را رد کرده است که به شرکت‌های معدنی اجازه می‌دهد تا نرخ‌های تخفیفی برای برق عرضه‌شده توسط شرکت‌های برق دریافت کنند.

کمیسیون در دستور 28 آگوست خود، قرارداد بین Ebon International و Kentucky Power Company که شامل سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری در یک مرکز استخراج ارز دیجیتال در شهر لوئیزا بود، رد کرد. ایوان قصد داشت تا سال 2024 یک عملیات معدنی 100 مگاواتی (MW) را راه اندازی کند و پس از آن طبق بایگانی ها، قصد داشت بار را به 250 مگاوات افزایش دهد.

جزئیات پیش نویس قرارداد نیمه اصلاح شده شامل کنتاکی پاور بود که به ایبون نرخ تخفیفی برای ده سال خدمت ارائه می کرد. در دسامبر 2022، کمیسیون برنامه‌های خود را برای بررسی قرارداد Ebon با کنتاکی پاور اعلام کرد.

گروه‌های زیست‌محیطی Earthjustice و Greenpeace تصمیم کمیسیون را به عنوان یک پیروزی برای مصرف‌کنندگان انرژی در کنتاکی ستایش کردند. جاشوا آرچر، رهبر کمپین بیت‌کوین صلح سبز ایالات متحده، استدلال کرد که تشویق شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال برای راه‌اندازی فروشگاه‌ها در این ایالت، هزینه مالیات‌دهندگان را به همراه خواهد داشت و به تغییرات آب و هوایی کمک می‌کند.

مربوط: شاخص مصرف انرژی بیت کوین کمبریج به روز شد تا منعکس کننده توزیع سخت افزار و افزایش نرخ هش باشد

کنتاکی یکی از قطب های اصلی استخراج بیت کوین (BTC) در ایالات متحده به همراه تگزاس، جورجیا و نیویورک است. گروه‌های زیست‌محیطی در این مناطق خواستار محدودیت‌ها یا ممنوعیت‌های استخراج ارزهای دیجیتال شده‌اند که در نتیجه ایالت نیویورک لایحه تعلیق استخراج اثبات کار را در نوامبر ۲۰۲۲ امضا کرد و در آوریل به ماینرها مشوق‌هایی ارائه کرد. لایحه‌ای در سنای تگزاس تصویب شد تا حذف شود. .

مجله: ماینر بیت کوین به حبس ابد محکوم شد، چین به شرکت های ارز دیجیتال جایزه می دهد: آسیا اکسپرسنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا