اخبار ارز دیجیتال

کیت کومیتو در مورد مزایای فناوری بلاک چین و تمرکززدایی در تحقیقات طول عمر

بنیانگذار Lifespan.io از قدرت تمرکززدایی برای حمایت از اکتشافات علمی و فناوری پیشرفته استفاده می کند.

کیت کومیتو، رئیس و یکی از بنیانگذاران Lifespan.io، قبل از سرد شدن هوا به طول عمر علاقه داشت.

کومیتو می‌گوید: «ما غیرانتفاعی خود را در سال ۲۰۱۴ آغاز کردیم. “در آن زمان، تعداد کمی از محققان معتبر می‌مردند و می‌گفتند که روی پیری کار می‌کنند. من می‌خواستم از آن تقلید کنم.”

او گفت که این حامیان اولیه معتبرترین تحقیقات آن زمان را شناسایی کردند و با استفاده از رویکردهای مالی “قدیمی” مانند تله تله برای کار خود سرمایه گذاری کردند. آنها یک جنبش مردمی ایجاد کردند و تخصص علمی خود را افزایش دادند. با تلاش های آنها، شکست سرطان اکنون یک اولویت جهانی است، با جامعه ای متشکل از میلیون ها نفر متعهد به مبارزه با این بیماری ویرانگر که ارتباط نزدیکی با پیری دارد. من اینجا هستم.

Comito گفت Lifespan.io رویکردی مشابه دارد اما تمام بیماری‌های مرتبط با سن را هدف قرار می‌دهد. با به اشتراک گذاشتن اخبار تأیید شده در مورد آخرین پیشرفت‌ها در طول عمر، انجام تحقیقات در مورد تأمین مالی جمعی با استفاده از فناوری بلاک چین، و ایجاد «برخی از موفق‌ترین همکاری‌های YouTube در این زمینه»، جامعه بزرگی از مردم را ایجاد کردند.

“در سال ۲۰۱۷، من به نوشتن فیلمنامه یک سری از ویدیوهای قدیمی قدیمی کمک کردم که بیشترین بازدید را در هفته منتشر کردند و تنها در چند روز ۱۴ میلیون بازدید را به دست آوردند. دستیابی به این اعداد شش سال پیش بسیار زیاد و مشابه است. نسبت‌ها بسیار مثبت بودند.» این نشان می‌دهد که بد نیست عمومی شویم بدون اینکه از پس‌انداز کردن کار خجالتی باشیم.

Comito از مهارت‌های مختلفی استفاده می‌کند که از زمینه‌های مختلف، از جمله برنامه‌نویسی کامپیوتر، زیست‌شناسی، و ریاضیات به دست آمده است. او چندین فناوری مجاور متاورژن را اختراع کرد و نرم‌افزاری را توسعه داد که توسط سرویس‌های پرکاربردی مانند HBO Now، MLB در The Bat و Disney+ استفاده می‌شد. از برنامه های موبایل امروز، او دنیای ما را به فراجهان می‌برد و راه‌هایی را جستجو می‌کند که نه تنها ما را هیجان زده کند، بلکه ذهن و بدن ما را درمان کند.

علم را تکان دهد

یکی از حوزه‌هایی که کومیتو در چند سال اخیر مورد بررسی قرار داده است، قدرت جمع‌آوری سرمایه خالص ارزهای رمزنگاری‌شده، همکاری با سازمان‌هایی مانند گیت‌کوین و پروتکل فرشته برای تأمین مالی پیشرفت‌های علمی است. گفت که آنها در حال ایده‌پردازی مدل‌های جدیدی برای بشردوستی ارزهای دیجیتال هستند. البته، او می‌گوید که «بسیاری از ارزهای دیجیتال در حال حاضر از تحقیقات تمدید عمر حمایت می‌کنند». به عنوان مثال، Vitalik Buterin از چندین پروژه طولانی مدت پشتیبانی می کند و ارزهای دیجیتال را به اهدافی مانند بنیاد تحقیقات SENS اهدا می کند. این ارتباط به زمان تولد ارزهای دیجیتال باز می گردد. از طریق حمایت سایفرپانک‌های اولیه مانند هال فینی، کومیتو این نظریه را مطرح می‌کند که یک موضوع مشترک، چه مالی و چه بیولوژیکی، از مرزها فراتر می‌رود تا بشریت را به سوی آینده‌ای روشن‌تر هدایت کند.

پتانسیل فناوری بلاک چین برای هدایت تحقیقات طول عمر بسیار فراتر از بودجه است، به خصوص وقتی صحبت از علم غیرمتمرکز یا “DeSci” می شود. او گفت: «درمان‌های بالقوه امیدوارکننده‌ای برای بیماری آلزایمر وجود دارد که فاقد انگیزه سود سنتی هستند، مانند درمان‌هایی که می‌توان از طریق جمع‌سپاری مبتنی بر بلاک چین ایجاد کرد.»

درمان هایی مانند چشمک زدن چراغ ها یا صداها در فرکانس های خاص ممکن است زوال عقل را بهبود بخشد. خود کومیتو با همکارانش در Lifespan.io روی چنین رویکردی کار می کند. با تأیید سازمان‌های دولتی مانند مؤسسه ملی بهداشت، هدف آن راه‌اندازی اولین کارآزمایی بالینی غیرمتمرکز در نوع خود برای آزمایش مداخلات غیردارویی برای بیماری آلزایمر است. .

کومیتو می‌گوید: «در درمان بیماری آلزایمر با رویکردهای مرسوم، شکست‌های بسیار عمومی وجود داشته است. بیش از یک تریلیون دلار برای تحقیقات هزینه شده است، اما عدم پیشرفت تکان دهنده وجود دارد.

او گفت که یک راه حل غیردارویی کشف شده توسط یک گروه غیرمتمرکز از مردم در اینترنت یک “زلزله کامل” خواهد بود.با پشتیبانی از گروه هایی مانند سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) علم غیرمتمرکز نیز می تواند بر مشکلات مرتبط با موسسات تحقیقاتی سنتی غلبه کند. حاکمیت DAO شفافیت را ترویج می کند و بهره وری را پاداش می دهد. این جنبه ها ممکن است به پیشرفت تحقیقات در مورد طول عمر کمک کند.

کومیتو گفت: “من فکر می کنم ما تمایل داریم سازمان هایی مانند FDA و NIH را سفت و سخت و ضد رمزنگاری ببینیم.” اما در تجربه من، رهبران چنین سازمان‌هایی در واقع می‌خواهند که ما همه چیز را متزلزل کنیم. ما می‌توانیم به پیشرفت‌های پزشکی قدرتمند و غیرقابل انکاری دست یابیم.

ارزهای رمزپایه نوآوری بیشتر در این زمینه را به همراه خواهند داشت

Comito اذعان می کند که ارزهای رمزنگاری شده در پی نابودی FTX برخی مشکلات درک دارند که باید بر آنها غلبه کرد. اما او آن را محصول کل بازار می داند. در حالی که درست است که امروزه جمع آوری سرمایه برای موسسات خیریه دشوار است، کومیتو به آینده ای پر از رشد نمایی خوشبین است.

او گفت: «سال گذشته، بازار داغ بود، بنابراین بسیاری از خیریه‌ها شروع به سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال کردند. Kool-Aid آنها تمام شده است، بنابراین اکنون زمان آن است که بسازیم و بفهمیم چه کسی واقعاً کار جالبی انجام می دهد. هنگامی که بازار بهبود یابد، این پروژه ها در صدر قرار خواهند گرفت. ابزارهایی برای انجام کارهای شگفت انگیز در سال ها ساخته می شود. آمدن.”

سازمان‌هایی مانند Endaoment و The Giving Block در حال ایجاد زمینه‌های انتقال به بشردوستی هستند. در زمینه طول عمر، VitaDAO و بنیاد علمی Longevity به تامین مالی تحقیقات پیشرفته برای افزایش عمر و غنی سازی سلامت ما ادامه می دهند. همچنین ممکن است به نظر برسد که ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاک چین بالاخره در ساده‌سازی تعاملات داده‌ها و افزایش طول عمرشان نقش دارند.

ما به سرعت به دنیایی نزدیک می شویم که در آن همه صاحب داده های خود هستند و آن ها را با خود در کیف پول مراقبت های بهداشتی خود حمل می کنند. این امر معماری های صنعت پف کرده ای را که به بسیاری از سوابق کاغذی در سراسر جهان متکی هستند حذف می کند. این امر فرصت‌هایی را برای افراد برای شرکت در کارآزمایی‌های بالینی تسریع می‌کند، هزینه‌ها را کاهش می‌دهد، پرداخت به شرکت‌کنندگان را آسان‌تر می‌کند، سفر با انتشار بالا را محدود می‌کند، اهداف تنوع را برآورده می‌کند و داده‌ها را استاندارد می‌کند.

کومیتو گفت: «نگرانی‌ها باید مدیریت شوند، اما این کاری است که ما می‌توانیم با هم به عنوان یک جمعیت انجام دهیم و به آن به‌عنوان DAO بشریت فکر می‌کنیم.» این نقش مهمی در آینده ای خواهد داشت که همه مردم نه تنها بر ارز حاکم هستند. و داده ها، اما بیش از امید به زندگی سالم.”

نویسنده: Garri Zmudze

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا