🚨 اخبار ارز دیجیتال

ساده نگه دارید: Cryptonauts نکاتی را برای رشد کانال یوتیوب ارز دیجیتال شما به اشتراک می گذارد

ناتان لئونگ، یکی از بنیانگذاران Cryptonauts به The Agenda می گوید که چگونه و چرا تیمش محتوای رمزنگاری را برای فرهنگ ایجاد می کند.

اصطلاح «اخبار جعلی» مدتی است که رایج شده است، اما زمانی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، آن را به شعار تبلیغاتی تبدیل کرد، حیات و محبوبیت جدیدی پیدا کرد. «اخبار جعلی» در نهایت تبدیل به یک الگوی رفتاری تعیین کننده نسل شد، شاید به این دلیل که حقیقت خاصی در این عبارت وجود دارد که تا به امروز در بین مردم طنین انداز شده است.

رسانه ها گاهی اوقات هنگام گزارش دادن اشتباه می کنند و کوین تلگراف نیز از این امر مصون نیست. در عین حال، مجریان خبری، روزنامه‌نگاران و شرکت‌های رسانه‌ای نیز شناخته شده‌اند که عینیت را کنار می‌گذارند و نظرات شخصی خود یا حامیان پولی را به آنچه که به عنوان اخبار کاملاً مبتنی بر واقعیت تبلیغ می‌شود، تزریق می‌کنند.

در سال ۲۰۲۳، این بحرانی است که سازندگان محتوای کریپتو با آن مواجه هستند. ضرب المثل “جیک” در حال حرکت است، و بسیاری از محتوای متمرکز بر ارزهای رمزنگاری شده دارای انگیزه پنهانی از شیل کردن یک سکه خاص یا در برخی موارد، حامیان مالی اعلام نشده پولی هستند که از محتوای روز حمایت می کنند. بسیاری از سرمایه گذاران به خوبی می دانند که در نتیجه تأثیر گسترده، چندین سازنده محتوای رمزنگاری حرفه ای و سرگرم کننده گفتند: دستور جلسه امسال چالش حفظ و افزایش مشترکین است.

در قسمت ۲۲ از دستور جلسه، میزبان ری سالموند و جاناتان دی یانگ با بنیانگذار و مجری ناتان لیونگ صحبت کردند. کریپتونوها کانال یوتیوب ما اصول آموزش و جذب کاربران جدید در مورد ارزهای دیجیتال در یوتیوب و نحوه رعایت اصول اخلاقی در حین انجام این کار را پوشش می دهد.

چیزی با لمس انسان اشتها را تحریک می کند.

آقای لئون گفت. دستور جلسه هنگامی که سعی می کنید خود را از همه چیزهای مزخرف جدا کنید، “در چنین مواقعی، وقتی همه می گویند “NFT ها کلاهبرداری هستند، بلاهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.” تاکتیک موثر او خاطرنشان می کند: “همه این یک کلاهبرداری است، اما “افراد خوبی نیز وجود دارند که تلاش می کنند مالکیت دیجیتال را واقعی کنند. سازندگانی هستند که در واقع هکاتون ها را اجرا می کنند و سعی می کنند بهترین پروژه ها را پیدا کنند، درست است؟، در واقع سازندگانی وجود دارند که می خواهند از این فناوری برای کمک به جهان به نحوی استفاده کنیم.»

بنابراین، کریپتونوها با این سازندگان صحبت کنید و تاکید کنید که آنها افراد عادی و با ماموریت هستند. “این نوعی انسان سازی است. مثل این است که، بله، شما ۲۵۰ میلیون دلار یا ۱۸ میلیارد دلار ارزش دارید، درست است؟ اما چه کار می کنید؟ آیا صبح ها از خواب بیدار می شوید؟ آیا شما خانواده دارید؟ آیا سگ را پیاده می کنید؟ ”

مربوط: پادکست Agenda آینده ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کند و در مورد پذیرش آنها صحبت می کند

لئون همچنین بر اهمیت احترام به “زمان بیننده” تاکید کرد و گفت که هدف نهایی این است که بیننده را وادار کنیم کل ویدیو را تماشا کنند و باعث نشوند که وقتشان تلف شده باشد.

“اگر آنها قرار است ویدیوهای ما را تماشا کنند، ما از آنها می خواهیم که حداقل همه چیز را تماشا کنند، درست است؟ بنابراین اگر احساس نمی کنیم که کاملاً ضروری است، نمی خواهیم وقت آنها را تلف کنیم. زیرا، چون زمان مشخص است گرانبهاترین ارز. بنابراین ما سعی می کنیم آن را کوتاه و شیرین نگه داریم.”

او افزود: «فکر می‌کنم خیلی‌ها فکر می‌کنند ویدیوهای طولانی‌تر بهتر است، اما اگر بتوانید در وقت مردم صرفه‌جویی کنید و آن را فشرده کنید و آن را جذاب کنید، فکر می‌کنم دو دقیقه خوب است».

چرا Cryptonauts رشد ارگانیک را بیش از شیلینگ پرداخت می‌کند؟

لئونگ می‌گوید در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان محتوای کریپتو دستگیر شده‌اند یا برای تبلیغ توکن‌های پروژه‌های دیگر پول می‌گیرند. کریپتونوها ما این مشکل را نداریم زیرا برای پول به محتوای حمایت شده متکی نیستیم.

بنابراین فکر می کنم ما یک قانون داشتیم: گفتیم هرگز ICO انجام نده. [initial coin offerings] خیلی زود ما فقط پروژه هایی را معرفی خواهیم کرد که قبلاً لیست شده اند، قبلاً راه اندازی شده اند و پروژه های خوبی از آب درآمده اند. ما همچنین یک قانون اساسی را تعیین کردیم که مبادلاتی را تحت فشار قرار ندهند. می بینید که با FTX چه اتفاقی افتاد. ”

لئون، که اصالت و سرگرمی را بر کسب درآمد اولویت می‌دهد، می‌گوید: “ما فقط کاری را که می‌خواهیم انجام می‌دهیم و داستان‌هایی را که می‌خواهیم می‌گوییم. ما فقط سعی می‌کنیم داستان‌های خوب بگوییم. من فقط می‌خواهم محتوای خوب ایجاد کنم و از انجام دادن آن لذت ببرم. من فکر می کنم این مهمترین چیز است زیرا پول نمی تواند اشتیاق را بخرد.”

علیرغم اعتراف به این که “مردم واقعاً به ارزهای رمزنگاری شده اهمیت نمی دهند” در لحظه ای که از آنها پرسیده شد کریپتونوهادر مورد اهداف آینده، لئون گفت که این کانال “واقعاً در تلاش است تا جامعه ارزهای دیجیتال را متحد کند.”

“ما می خواهیم شروع به انجام کاری کمی متفاوت کنیم، تا به نوعی آنچه را موعظه می کنیم عمل کنیم. اگر برای جامعه ارزش قائل هستیم، باید شروع به انجام برخی رویدادهای واقعی کنیم.”

برای شنیدن بیشتر در مورد گفتگو با آقای لئون دستور جلسه – عبارتند از کریپتونوهاچشم اندازی برای آینده از ترکیب تجربیات واقعی با محتوای رمزنگاری شده و ارائه مجدد به جامعه – به قسمت کامل در صفحه پادکست کوین تلگراف، پادکست های اپل یا Spotify گوش دهید. فراموش نکنید که مجموعه کامل برنامه های دیگر Cointelegraph را بررسی کنید.

مجله: اولین رویکرد طرفداران خواننده Verite به Web3، NFT های موسیقی، و ایجاد جامعه

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Ray Salmond
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا