🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت بازاریابی می خواهد ۹۰ درصد از جمعیت ژاپن از Web3: KBW 2023 استفاده کنند

نیک موسلم، رئیس محصولات آوا لبز، توضیح داد که چگونه شرکت ژاپنی بازاریابی وفاداری قصد دارد Web3 را به ۱۰۰ میلیون کاربر برساند.

Avalanche، یک پلتفرم بلاک چین اثبات سهام (PoS)، یک زیرشبکه راه اندازی کرده است زیرا یک شرکت برنامه وفاداری ژاپنی که ادعا می کند ۱۰۰ میلیون کاربر دارد با این شبکه همکاری کرده است تا برنامه پاداش وفاداری گسترده را فعال کند. ما انتظار داریم ۵ تا ۱۰ میلیون نفر معاملات در بلاک چین

اندرو فنتون از کوین تلگراف در هفته بلاک چین ۲۰۲۳ در سئول، کره جنوبی، با نیک مسلم، رئیس محصولات آوا لبز، مصاحبه کرد. این دو درباره موضوعات مختلفی برای جذب بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر به فضای وب ۳ بحث کردند، از جمله شراکت اخیراً اعلام شده با ارائه دهنده خدمات بلاک چین PlayThink و ارائه دهنده خدمات وفاداری ژاپنی به نام بازاریابی وفاداری.

نیک ماسارم در منطقه بهمن هاوس هفته بلاک چین ۲۰۲۳ کره.منبع: کوین تلگراف

Mussallem گفت که بازاریابی وفاداری با هدف ورود کل پایگاه کاربر به سیستم Web3 است و انتظار دارد تا ۱۰ میلیون منت در برنامه توکن غیر قابل تعویض (NFT) داشته باشد. وب سایت این شرکت ادعا می کند که حدود ۲۸۰۰۰۰ فروشگاه وابسته در سراسر ژاپن و ۱۱۲.۶ میلیون کاربر دارد که نزدیک به ۹۰ درصد از کل جمعیت این کشور آسیای شرقی است. او توضیح داد:

“با این معامله، آنها کاملا متعهد به دریافت کل پایگاه کاربری خود هستند.”

Mussallem همچنین دو حوزه را که بلاک چین برای شرکت معنادار است، برجسته کرد. مدیران آوا لبز توضیح دادند که ورود تجاری دارای جنبه پیکربندی و کاربر جنبه تعامل دارد.

مربوط: DYdX تبادل کتاب سفارش غیرمتمرکز را در Cosmos راه اندازی کرد: KBW 2023

مدیر اجرایی گفت که ورود به سیستم شرکت برای بازرگانان می تواند بسیار دشوار باشد، زیرا آنها باید به سیستم های داده شرکت دسترسی داشته باشند و “درک نحوه عملکرد آن” وجود دارد. با این حال، بلاک چین متفاوت است.

Mussallem توضیح داد: “با بلاک چین، به خصوص نحوه اجرای آن در زیرشبکه ها، فقط یک دارایی است. بسیار قابل تنظیم است.” مدیر اجرایی همچنین تاکید کرد که این امر هزینه های سربار مربوط به معرفی فروشندگان جدید و افزودن قابلیت همکاری را حذف می کند.

وقتی صحبت از کاربران می شود، مدیریت بر این باور است که شایستگی در تعامل وجود دارد. Mussallem معتقد است که این حرکت برای دادن “چیزی کمی جالب تر” است. این شامل مالکیت دارایی و توانایی صرف امتیازات وفاداری در انواع مختلف فروشگاه می شود.

مجله: فروپاشی NFT ها و هیولاها در نمایشگاه جدید موراکامی نمایش داده می شود

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا