اخبار ارز دیجیتال

قانونگذار ایالت کانزاس در نظر دارد کمک های سیاسی ارزهای دیجیتال را به 100 دلار محدود کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق اصلاحیه پیشنهادی، کمک‌های مالی کمتر از 100 دلار به کمپین‌های ارزهای دیجیتال به شرطی پذیرفته شد که گیرنده فورا وجوه را به دلار تبدیل کند، نه HODL.

مجلس نمایندگان کانزاس لایحه ای را ارائه کرد که در آن پیشنهاد اصلاح قوانین کنگره در مورد کمک های مالی مبارزات سیاسی می شود.

بر اساس این لایحه، هیچ کس مجاز نخواهد بود در انتخابات اولیه یا عمومی ایالتی کمک های ارز دیجیتالی بیش از 100 دلار را به هیچ نامزدی اهدا کند یا دریافت کند. برای کمک‌های زیر 100 دلار، گیرنده باید پول مجازی را فوراً به دلار آمریکا تبدیل کند و نیازی به خرج کردن ارز مجازی یا HODL وجوه ندارد.

لایحه پیشنهادی شامل مقرراتی است که به نظر می‌رسد با هدف تسهیل مشارکت خارجی در انتخابات کانزاس، از جمله الزام هر کسی که رمزارز ارسال می‌کند “خارجی نباشد” است. این درخواست برای اطلاعات شخصی بود. مشارکت‌کنندگان کمپین ارزهای دیجیتال نیز ملزم به ارسال وجوه از طریق صرافی‌های مستقر در ایالات متحده با الزامات خاص «مشتری خود را بشناسید» هستند.

سقف 100 دلاری براساس “ارزش منصفانه بازار” ارز دیجیتال در زمان دریافت کمک مالی است. قانونگذاران کانزاس ابتدا این لایحه را در 25 ژانویه به مجلس نمایندگان معرفی کردند و سپس آن را به کمیسیون انتخابات ارجاع دادند.

کمیسیون اخلاق دولت کانزاس در سال 2017 گفت که کمک‌های ارزهای دیجیتال «بیش از حد محرمانه» است و به طور خاص به بیت کوین (BTC) اشاره می‌کند. کالیفرنیا در سال 2018 کمک های مالی کمپین را ممنوع کرد، اما در ژوئیه 2022 سیاست خود را تغییر داد و همچنین کمک های مالی را به 100 دلار محدود کرد.

مربوط: FTX می خواهد کمک های مالی خود را تا پایان فوریه پس بگیرد

اگرچه این سال انتخابات مهمی در ایالات متحده نیست، ارزهای دیجیتال همچنان موضوعی برای قانونگذاران در سطوح فدرال و ایالتی هستند. در آوریل 2022، دولت ایرلند مشارکت سیاسی در ارزهای دیجیتال را به دلیل نگرانی از دخالت خارجی در انتخابات این کشور ممنوع کرد.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا