🚨 اخبار ارز دیجیتال

کانزاس لایحه ارز مجازی را که هدف آن کمک های مالی سیاسی است تا ژانویه ۲۰۲۴ به تعویق می اندازد

این لایحه سیاستمداران را ملزم می‌کرد تا کمک‌های ارزهای دیجیتال را فوراً به دلار آمریکا تبدیل کنند، بدون اینکه دامنه مخارج یا نگهداری وجوه خود را محدود کنند.

لایحه ای در کانزاس با هدف محدود کردن و ممنوعیت اهدای ارزهای دیجیتال در کمپین های سیاسی تا ژانویه ۲۰۲۴ به تعویق افتاد.

اعضای مجلس نمایندگان کانزاس لایحه ای به نام HB 2167 را در ۲۵ ژانویه ۲۰۲۳ ارائه کردند. همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، هدف این لایحه اعمال محدودیت ۱۰۰ دلاری برای همه مشارکت های سیاسی در انتخابات اولیه یا عمومی یک ایالت است. این لایحه همچنین سیاستمداران را ملزم می‌کند که کمک‌های ارزهای دیجیتال را فوراً به دلار آمریکا تبدیل کنند، بدون اینکه محدودیتی در میزان هزینه‌های خود یا نگهداری وجوه داشته باشند.

صورت حساب ارز مجازی کانزاس، HB 2167، تا ۸ ژانویه ۲۰۲۴ به تعویق افتاده است. منبع: kslegislature.org

بلافاصله پس از طرح و ارجاع این لایحه به کمیسیون انتخابات مجلس، در تاریخ ۳۱ بهمن ۱۳۹۲، گزارش کمیته «پیشنهاد تصویب لایحه» با اصلاحاتی به اشتراک گذاشته شد.

با این حال، این لایحه از تقویم حذف شد زیرا با قانون ۱۵۰۷ ایالتی مطابقت نداشت، که ضرب الاجل های سختی را برای برخی از صورتحساب ها تعیین می کند. عنوان لایحه، HB 2167، عبارت است از:

اصلاح قوانین مالی مبارزات انتخاباتی برای تنظیم و محدود کردن استفاده از ارزهای مجازی و ممنوعیت استفاده از بودجه سیاسی جمع آوری شده توسط نامزدها یا کمیته های نامزد به نمایندگی از نامزدهای پست فدرال.

کمیسیون اخلاق دولت کانزاس در سال ۲۰۱۷ با هدف قرار دادن کمک های مالی سیاسی در بیت کوین (BTC) گفت که کمک های مالی رمزنگاری “بیش از حد محرمانه” است. مقامات کالیفرنیا همچنین در سال ۲۰۱۸ کمک های مالی به ارزهای دیجیتال را ممنوع کردند، اما این تصمیم را در جولای ۲۰۲۲ لغو کردند.

مربوط: KC Fed رشد سالم در صنعت خودپرداز ارزهای دیجیتال را با وجود اپراتورهای غارتگر دنبال می کند

نه سناتور آمریکایی به حمایت از قانون پیشگیری از پولشویی دارایی های دیجیتال سناتور الیزابت وارن پیوسته اند.

صفحه وب رسمی سناتور وارن شامل سناتورهای دموکرات گری پیترز، دیک دوربین، تینا اسمیت، جین شاهین، باب کیسی، ریچارد بلومنتال، و مایکل هی به نقل از سناتور بنت، سناتور کاترین کورتز ماستو، و سناتور آنگوس کینگ، یک مستقل، می باشد. اعضای یک ائتلاف دو حزبی حامی جمهوری خواهان. صورتحساب.

“ائتلاف در حال گسترش ما نشان می‌دهد که کنگره آماده اقدام است. لایحه دو حزبی ما سوء استفاده از رمزارزها را سرکوب خواهد کرد و به تنظیم‌کنندگان بیشتر در جعبه ابزارشان می‌دهد. وارن با استقبال از حامیان خود افزود: “این سخت‌ترین پیشنهاد روی میز برای ارائه ابزارها است.” لایحه جدید

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟

نویسنده: Arijit Sarkar
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا