اخبار ارز دیجیتال

SUI Agricultural Sin جاستین سان، فراری PEPE، فلسفه صدف ۳AC: آسیا اکسپرس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

CZ جاستین سان را به پرورش SUI به هزینه بچه‌های کوچک متهم کرد، PEPE “بی فایده” را ۲۰ برابر افزایش داد و از یک سرمایه گذاری جدید ۳AC در آب جوش دبی خواست.

جمع بندی هفتگی اخبار ما از شرق آسیا، مهمترین تحولات این صنعت را خلاصه می کند.

خورشید مناظر خود را غروب می کند و SUI شکوه می گیرد

در ۳۰ آوریل، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس دو LaunchPool را برای لیست توکن سوئی که آن زمان داغ بود، معرفی کرد. پروژه Sui که توسط مدیران سابق متا به عنوان یک بلاک چین لایه ۱ ایجاد شده توسط Mysten Labs تأسیس شد، بسیار مورد انتظار است و ۳۰۰ میلیون دلار از سرمایه گذاران خطرپذیر از جمله FTX Ventures، Coinbase Ventures، Jump Crypto، a16z و Circle Ventures جمع آوری کرده است. بایننس به کاربران این امکان را داد که برای برنده شدن ۴۰ میلیون توکن Sui، BNB یا TrueUSD (TUSD) را به اشتراک بگذارند.

به جرات می توان گفت که LaunchPools بیش از حد مشترک شده است. تنها ۰.۴٪ از ۱۰ میلیارد Sui می تواند به دست آید، اما به دلیل جنون خرده فروشی، استخر مزرعه BNB-Sui از ۸.۸۹۵ میلیون BNB، TUSD-Sui مزرعه از ۸۹۲.۶ میلیون تومان فراتر رفت، در مجموع ۳.۸ میلیارد دلار شرط بندی شد. انتشار.

BNB-Sui LaunchPool (Binance)

تشنگی برای Sui به حدی بود که در ۱ می، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Binance، Changpeng Zhao (CZ) به طور علنی از جاستین سان، بنیانگذار Tron، درخواست سپرده ۵۶.۱ میلیون تومانی کرد.

تیم ما به جاستین گفت که اگر او از هر یک از اینها برای دریافت توکن LaunchPool Sui استفاده کند، ما در مورد آن اقدام خواهیم کرد. SMH. بایننس لانچپول به معنای یک قطره هوایی برای کاربران خرده‌فروشی است، نه فقط چند نهنگ.

جالب اینجاست که به نظر می‌رسد این تبلیغات سوالاتی را در مورد میزان دخالت Sun در TUSD ایجاد می‌کند. ۴ مه، توسعه دهنده TrueUSD گفت او در پاسخ به این اتهامات گفت: «جاستین سان هرگز صاحب TrueUSD نبود.

به هر حال خورشید به زودی عذرخواهی کرد در رابطه با سپرده، ادعا شد که وجوه برای اهداف «بازارسازی» بوده است، اما «بعضی از اعضای تیم به طور کامل از هدف این وجوه آگاه نبودند»، من از آن برای شرکت در کمپین‌های مبادله استفاده کردم.» شخصیت بلاک چین نوشت که Tron DAO با Binance تماس گرفت و “بازپرداخت کامل را ترتیب داد.” در همان روز، ۲۷۸۷۵۲ SUI پاداش کشاورزی به TUSD LaunchPool بازگردانده شد.

سه روز پس از رویداد Binance LaunchPool، پس از اینکه شبکه اصلی بالاخره آنلاین شد، توکن‌های Sui فهرست شدند و تراکنش‌های شبکه با نرخ متوسط ​​۵ در ثانیه انجام شد. بر اساس گزارش CoinMarketCap، معیار سود نسبتاً پایین، Sui را از داشتن ارزش بازار کاملاً رقیق ۱۳.۶۵ میلیارد دلاری منع نکرد. در زمان راه اندازی، ارزش هر سوئی ۱.۳۶ دلار در هر برگه بود که نشان دهنده سود ۱۲۶۰ درصدی از قیمت فروش ۰.۱ USDT در ماه گذشته بود.

همه معاملات وحشی به وضوح برای برخی مبادلات بسیار زیاد بود. در ۴ مه، موسس OKX Mingxing Xu گفت:عذرخواهیبرای مشتریانی که «نتوانستند سفارش را لغو کنند» و Sui را با قیمتی بالاتر از حد انتظار خریدند.

“ما برای ناراحتی عذرخواهی می کنیم. ما در اسرع وقت اشکال سیستم معاملاتی را برطرف خواهیم کرد تا از تکرار آن در آینده جلوگیری کنیم.”

حتی تیم Sui نیز نگران سطح حدس و گمان‌هایی بود که غالب شد. گزارش شده است سویی از «مبادله تعاونی» خواست که قرارداد دائمی را شروع نکند. برخی این درخواست را نادیده گرفتند و به هر حال بلافاصله آن را فهرست کردند.در همان روز، توسعه دهندگان Sui نیز راه اندازی یک پل توکن Sui که ۲۲ بلاک چین را از طریق یک کرم چاله به Sui متصل می کند.

تبادلات APAC عاشق PEPE است

در اول ماه مه، پس از اینکه صرافی ارزهای دیجیتال OKX فهرست توکن‌های PEPE را اعلام کرد، ارز دیجیتال PEPE بیش از ۶۰ درصد در یک روز افزایش یافت. کارکنان OKX در این اطلاعیه با اشاره به شخصیت کارتونی Pepe the Frog که بر اساس آن ساخته شده است، نوشتند: “این یکی از محبوب ترین میم های جهان است.” خوب، آنها قصد نداشتند مورد استفاده را برجسته کنند: وب سایت خود پپه آن را “کاملاً بی فایده” نامید.

OKX تنها صرافی نیست که PEPE را در منطقه آسیا و اقیانوسیه (APAC) ترجیح می دهد. در یک هفته یا بیشتر از ۱۷ آوریل، صرافی های ارزهای دیجیتال مانند BingX، Huobi، Gate.io، MEXC Global و Bitget ظرف چند روز PEPE را فهرست کردند. این حرکت جرقه بازار صعودی بزرگی را برانگیخت و از آن زمان تا کنون این توکن بازدهی بیش از ۲۰۰۰ درصدی را به ثبت رسانده است.

لیست پست افزایش شهاب PEPE (Gate.io)
افزایش شهاب پس از فهرست PEPE (Gate.io)

علیرغم محبوبیت آن، مشخص نیست (اگرچه بعید است) که آیا PEPE با مت فیوری، کاریکاتوریست، که پپه قورباغه را خلق کرده، مرتبط است یا خیر. سازندگان توکن ناشناس باقی می مانند. با توجه به ارزش بازار PEPE بیش از ۵۵۰ میلیون دلار، به نظر می رسد سرمایه گذاران اصلاً به این موضوع اهمیت نمی دهند. اگر می خواهید از کار Furie حمایت کنید، می توانید یک Pepe NFT واقعی با قیمت زیر ۳۰ دلار دریافت کنید.

فلسفه موسس ۳AC یک مروارید است

رگولاتور دارایی های رمزنگاری دبی اخیراً هشداری کتبی علیه OPNX Exchange که توسط Kyle Davies و Su Zhu، از بنیانگذاران صندوق تامینی سنگاپور Three Arrows Capital (3AC) ایجاد شده است، صادر کرده است. در این نامه، رگولاتور گفته است که OPNX در امارات دبی “غیرقانونی” عمل می‌کند و صرافی و توکن بومی آن FLEX را “بدون مجوزهای لازم” بازاریابی و تبلیغ می‌کند. من به شما هشدار دادم.

“از زمان راه اندازی، به دلیل عدم ادامه اقدامات اصلاحی رضایت بخش توسط طرف های مسئول، VARA فعالانه وضعیت را رصد کرده و هرگونه اقدام اصلاحی دیگری را که ممکن است برای محافظت از بازار مورد نیاز باشد، ارزیابی خواهد کرد. ما در حال بررسی فعالیت های OPNX برای

ژوئن گذشته، مقامات پولی سنگاپور ۳AC را به دلیل تجاوز از محدودیت ۱۸۸ میلیون دلاری مدیریت دارایی و ارائه اطلاعات نادرست به سرمایه گذاران مورد توبیخ قرار داد. صندوق تامینی منحل شده زمانی که در همان زمان اعلام ورشکستگی کرد، حدود ۳.۵ میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار بود.

اما، مانند ۳AC، به نظر نمی رسد حل و فصل بررسی های نظارتی یک اولویت کلیدی برای Davies و Zhu باشد. بلافاصله پس از اعلام، آقای دیویس که در حال حاضر به عنوان یک آشپز حرفه ای فعال است، لو رفته اشتهای او برای صدف هنگام تبیین رابطه معنوی با کارآفرینی از منظر فلسفه هلنیستی و کلاسیک چینی. “آنها یادآوری قدرتمند از قدرت تبدیل یک موقعیت سخت به چیزی زیبا هستند.”

در ضمن زو که فلسفه هم دوست داره ظاهرا پیروی از مکاتب بودایی با توضیح برای مخاطبان «غیر دوگانه گرایی» ایدئولوژی های سیاسی مانند کمونیسم و ​​سرمایه داری.

برای دیویس، حتی مسائل نظارتی نیز نمی تواند لذت استخراج پروتئین از نرم تنان اعماق دریا را در حین ژست گرفتن برای دوربین از بین ببرد.
برای دیویس، حتی مسائل نظارتی نیز نمی تواند لذت استخراج پروتئین از نرم تنان اعماق دریا را هنگام ژست گرفتن برای دوربین، از بین ببرد. (توئیتر)

آرتور هیز، طلبکار ۳AC و یکی از بنیانگذاران BitMex معنای عمیق تری را در پس پیام خود کشف کرد. او اشاره می‌کند که دقیقاً شش صدف در بشقاب شام دیویس وجود دارد، و این نظریه را مطرح می‌کند که هر صدف نشان دهنده بخشی از ادعای ۶ میلیون دلاری او از روند ورشکستگی ۳AC است.در حال حاضر مراحل دادگاه ادامه دارد در حال پیش رفت.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا