اخبار ارز دیجیتال

کیف پول ادعایی جاستین سان به خرید اتریوم با خرید ۴۱ میلیون دلاری ادامه می‌دهد.

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کیف پولی که گمان می رود متعلق به جاستین سان، غول بلاک چین باشد، سود قابل توجه دیگری به دست آورده است خریدن اتریوم (ETH). بر اساس توییتی از شرکت تحلیل بلاک چین Lookonchain، کیف پول مورد بحث تنها ۱۲ ساعت پیش از صرافی ارزهای دیجیتال Binance، ۱۳۷۸۰ ETH به ارزش تقریبی ۴۱.۲۴ میلیون دلار خریداری کرد.

این خرید اخیر بخشی از یک ولگردی خرید بزرگتر است که ظاهراً کیف پول جاستین سان ۱۶۸۳۶۹ ETH از بایننس و DEX را در کمتر از دو هفته به ارزش تقریبی ۴۸۷ میلیون دلار عرضه کرد. سلسله معاملات سود منتسب به کیف پول Sun در این هفته شروع به افزایش سرعت کرد و تقریباً هر روز خریدهای قابل توجهی ثبت شد.

در ۲۳ فوریه، این کیف پول مشکوک ۱۸۶۱۶ ETH دیگر معادل ۵۴.۵۷ میلیون دلار به دارایی های خود در Binance اضافه کرد. این پیگیری شد خریدهای قبلی در ۲۱ فوریه، این کیف پول ۱۲۷۰۲ ETH (36.9 میلیون دلار) و ۱۰۱۳۶ ETH (29.76 میلیون دلار) خریداری کرد و در ۱۹ فوریه، در میان سایر تراکنش های ثبت شده در تاریخ های قبلی، ۵۴،۷۲۱ ETH به ارزش ۱۵۴.۴ میلیون دلار به دست آورد.

روند انباشت اتریوم

این فعالیت در کیف پول ادعایی جاستین سان، بنیانگذار TRON و یکی از نام‌های برجسته در دنیای ارزهای دیجیتال، منجر به بحث‌ها و گمانه‌زنی‌هایی در جامعه ارزهای دیجیتال شد. اگرچه سان این تراکنش ها را تایید نکرده است، اما اندازه و دفعات خریدها با حرکت های سرمایه گذار برجسته ای مانند خودش مطابقت دارد.

ولگردی خرید در زمانی رخ می دهد که اتریوم افزایش قابل توجهی در ارزش خود را تجربه می کند. قیمت اتریوم اخیرا نقض شده است علامت ۳۰۰۰ دلار، قیمت فعلی ۳۰۲۲ دلار است. این نشان دهنده افزایش قابل توجه ۲.۱۸٪ در ۲۴ ساعت گذشته و ۳۵.۸۸٪ در ۳۰ روز گذشته است. عملکرد سالانه حتی چشمگیرتر است، با افزایش قیمت ETH 88.62٪.

خشونت آمیز انباشت افزایش قیمت اتریوم و افزایش قیمت همزمان آن، تفسیرهای مختلفی را به دنبال داشته است. برخی از تحلیلگران پیشنهاد می کنند که این خریدهای بزرگ می تواند یک سیگنال صعودی برای اتریوم باشد و نشان دهنده اعتقاد قوی به پتانسیل بلندمدت این پلتفرم باشد. دیگران فکر می‌کنند که این احتمالاً می‌تواند بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر توسط Sun یا شرکت‌های وابسته در میان گمانه‌زنی‌های Ethereum ETF باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا