اخبار ارز دیجیتال

جاستین سان پس از برخورد Sui LaunchPool با مدیر عامل Binance عذرخواهی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نزدیک به 4 میلیارد دلار در استخر کشاورزی Sui بایننس سرمایه گذاری شده است تا بلاک چین ایردراپ لایه 1 انجام شود.

در اول ماه مه، Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، هشداری به جاستین سان، بنیانگذار Tron در مورد سپرده گذاری 56.1 میلیون دلاری TrueUSD (TUSD) او به بایننس صادر کرد.مدیران بایننس من نوشته ام:

تیم ما به جاستین گفت که اگر او از هر یک از اینها برای دریافت توکن LaunchPool Sui استفاده کند، ما در مورد آن اقدام خواهیم کرد. SMH. Binance LaunchPool به معنای ایردراپ برای کاربران خرده‌فروشی و همچنین برخی از نهنگ‌ها است. ”

در پاسخ، سان گفت که هدف اصلی از سپرده گذاری TrueUSD Tron DAO “تسهیل ساختن بازار در میان صرافی های اصلی TUSD” است. با این وجود، سان گفت که برخی از اعضای تیم “به طور ناخواسته از بخشی برای شرکت در کمپین های تبادل استفاده کردند.” پس از کشف، Tron DAO بلافاصله با Binance تماس گرفت و بازپرداخت کامل را ترتیب داد. شخصیت بلاک چین می‌گوید: «ما صمیمانه به خاطر این نادیده گرفتن عذرخواهی می‌کنیم من نوشته ام.

Sui یک بلاک چین لایه 1 است که توسط Mysten Labs ایجاد شده است. این پروژه توسط مدیران سابق متا تاسیس شد و در سپتامبر 2022 300 میلیون دلار جمع آوری کرد. در 30 آوریل، بایننس لانچپول استخرهای سهام BNB-Sui و TUSD-Sui را به روی کاربران باز کرد. در مجموع 40 میلیون توکن Sui، یا 0.4 درصد از کل عرضه، برای کاربرانی که توکن‌های BNB (BNB) یا TUSD را طی دو روز شرط بندی کرده‌اند، ارسال می‌شود. بایننس توضیح می دهد:

بایننس جفت‌های معاملاتی SUI/BTC، SUI/USDT، SUI/TUSD و SUI/BNB را فهرست‌بندی می‌کند و هنگامی که نقدینگی الزامات را برآورده می‌کند، معاملات را روی SUI/BTC، SUI/USDT، SUI/TUSD و SUI/BNB باز می‌کند. تاریخ و زمان دقیق به محض در دسترس قرار گرفتن اعلام خواهد شد. ”

در زمان انتشار، بیش از 9.4 میلیون BNB (3.1 میلیارد دلار) و 686.8 میلیون دلار TrueUSD در استخر راه اندازی Sui بایننس سرمایه گذاری شده است. این ویژگی به تأیید مشتری خود نیاز دارد و در کشورهای محدود شده مانند ایالات متحده و کره شمالی در دسترس نیست.

مجله: ادعای رشوه 40 میلیون دلاری SBF مبنی بر اینکه ایالات متحده و چین در تلاش برای کشتن Binance هستند.نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا