اخبار ارز دیجیتال

جاستین آورسانو در عکاسی NFT جهشی می کند – مجله کوین تلگراف

نام هنرمند: جاستین آورسانو مکان: لس آنجلس اولین NFT ایجاد: ۱۵ فوریه ۲۰۲۱ کدام بلاک چین؟، یک پوستر برای عکاسی NFT شد. […]

نام هنرمند: جاستین آورسانو
موقعیت: لس آنجلس
اولین تاریخ پخش NFT: ۱۵ فوریه ۲۰۲۱
کدام بلاک چین اتریوم

زیستی:

به طور تصادفی، روند بهبودی از دست دادن خواهر دوقلویش در بدو تولد جرقه ای را برای جاستین آورسانوس به وجود آورد و او را تبدیل به یک کودک پوستری برای عکاسی NFT کرد. این فیلم با گردش مالی ۵۹۰۰ ETH میلیون ها دلار فروش را به ثبت رسانده است، از جمله یکی از حراج شده در کریستیز.

یک هنرمند چند رشته ای با چشم عالی و اشتیاق به عکاسی، سفر Aversanos به NFT با سفر به پرو آغاز شد، جایی که او با یک شمن محلی کار کرد تا بر اعتیاد و افسردگی غلبه کند. در آن سفر بود که او شفای خود را آغاز کرد و جرقه ای را پیدا کرد که اولین ایده برای مجموعه نمادین او بود.

من هرگز به هنرمند بودنم شک نکرده ام، اما وقتی با خشم، افسردگی، غم و اندوه دست و پنجه نرم می کنم، احساسات درونی ام را می دانم. در سن پدرو مراسمی توسط دوقلوها برگزار شد. ارتباط با دوقلوهایی که در دوران بارداری مادرم مردند، واقعاً قلبم را باز کرد. احساس می کنم جعبه پاندورا را باز می کنم. یادم می‌آید فکر می‌کردم، باشه، چیزی هست، باید روی آن کار کنیم.

ماه ها دور از سن پدرو، Aversano در نمایشگاه ها شرکت کرد و در نمایشگاه هنری خود از دوقلوها عکس گرفت. در آن شب، او می دانست که آماده است تا با این پروژه جدید که دوقلوها را در کانون توجه قرار می دهد، مقابله کند.

من تازه آن شب با آن دوقلو شروع کردم. سپس دوقلو دیگر را به من معرفی کردند. هنگامی که با دوقلوها ارتباط برقرار می کنید، تبدیل به یک دومینوی سرنگونی می شود. من درک می کنم که داشتن دوقلو چگونه خواهد بود و به دوقلوها و مادرم احترام می گذارم. زیرا احساس می کنم از دست دادن دوقلوهایم نیز بخشی از از دست دادن مادرم و ابتلای او به سرطان تخمدان است.

عناصر مختلف بسیار زیادی وجود دارد، و بسیاری از هنر من به مادران، خانواده و اجداد احترام می گذارد.

علیرغم اینکه پروژه شعله‌های دوقلو را به معنای سنتی، شامل کتاب‌ها و نمایشگاه‌هایی که آثارش را به نمایش می‌گذارند، کنار هم قرار داد، تا زمانی که Aversano NFT را کشف کرد، همه چیز دیوانه‌کننده شد.

دو سال دیگر گذشت. من در حال انجام پروژه Twin Flames در وب سایت و اینستاگرام خود بودم که NFT ها را کشف کردم. من هیچ پروژه عکس دیگری را آنلاین ندیده ام. من فیلم Twin Flames را انتخاب کردم و روز بعد تمام شد و زندگی من را تغییر داد.

همچنین بخوانید
ویژگی

پذیرش انبوه رمزنگاری چه زمانی… [fill in the blank]

ویژگی

ارزش میراث: پیدا کردن بیت کوین ساتوشی

امروز، تنها دو سال پس از اولین ضرابخانه خود، Aversano که در صدر زنجیره غذایی عکس NFT به حساب می آید، تنها در OpenSea بیش از ۸۱۰۰ ETH در حجم فروش جمع آوری کرده است.

Aversano همچنین از Quantum Art، یک پلتفرم متمرکز بر سرپرستی و حذف مجموعه‌های NFT، که در سپتامبر ۲۰۲۱ راه اندازی شد، استفاده خواهد کرد تا عکاسان جوانی را که می‌خواهند تلاش‌های خلاقانه‌شان را به دنیای NFT‌ها هدایت کنند، با تمرکز ویژه بر NFT‌ها در عکاسی.

آیو از ابتدا در مورد کوانتوم گفت: ما می‌خواهیم که مانند Art Blocks برای هنر مولد باشد. من کارهایی را که اریک (Snowfro) با Art Blocks انجام داده تحسین می کنم و امیدوارم برای عکاسی نیز همین کار را انجام دهد. هنر مولد بسیار مورد احترام است. همه ما بومی کامپیوتر هستیم، بنابراین منطقی است. Aversano می‌گوید: عکاسی همیشه ضعیف بوده است، بنابراین من دوست دارم ببینم به اوج خود می‌رسد.

فروش قابل توجه:

شعله دوقلو شماره ۴۹.آلیسون و کورتنی آریانو: در ۲۳ نوامبر ۲۰۲۱ به قیمت ۸۸۸ ETH (3.7 میلیون دلار در آن زمان) فروخته شد و هشتمین عکس گران قیمت فروخته شده تا کنون شد. در PartyBid خریداری شده است.

شعله دوقلو شماره 49.آلیسون و کورتنی آریانو

شعله دوقلو شماره ۸۳.باجایی و فرزانه: در کریستی در ۶ اکتبر ۲۰۲۱ به قیمت ۱.۱ میلیون دلار فروخته شد.

شعله دوقلو شماره 82.باجایی و فرزانه

شعله دوقلو شماره ۲.جسیکا و جویس گایوت: در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ به قیمت ۲۰۷ ETH (959027 دلار) فروخته شد.

شعله دوقلو شماره 2.جسیکا و جویس گایوت

شعله دوقلو شماره ۱.علی و گیلی گرات: در ۷ سپتامبر ۲۰۲۱ به قیمت ۲۰۰ ETH (686696 دلار) فروخته شد.

شعله دوقلو شماره 1.علی و گیلی گرات

نفوذ:

Aversano از تأثیر عکاسانی مانند ایروینگ پن، دیوید لاشاپل، دایان آربوس، ویویان مایر و رابرت فرانک و نقاشانی مانند الکس گری و داستین یلین نام می برد.

او از تمام عکاسان NFT الهام می گیرد، اما او یک فریاد ویژه برای Beeple دارد. او بیشترین تأثیر را بر هر کسی دارد!

Beeple Everydays: Bull Run Day #4951 (19 نوامبر 2020)
Beeples Everydays: Bull Run، روز #۴۹۵۱، ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰. منبع: OpenSea

Aversano همچنین تأثیر شخصیت برجسته NFT Gmoney را در افزایش NFT به ستاره شدن برجسته می کند.

وقتی صحبت از کلکسیونرها می شود، Gmoney یکی از بزرگترین تأثیرات زندگی من بوده است. کمی گپ زدیم و از او پرسیدیم که آیا ۲۵۰۰۰۰ دلار برای JPG میمون خرج می کند؟ آیا او هنر واقعی می‌خرد؟ او به من گفت که ترجیح می‌دهد NFT بخرد. او با صحبت با Flamingo DAO و انجمن CryptoPunks به من کمک کرد. او می گوید که همه آنها با افت NFT از من حمایت کردند.

هنرمندانی که باید مراقب آنها باشیم چه کسانی هستند؟

در مورد سایر هنرمندانی که در این زمینه توجه او را به خود جلب کرده اند، Aversano به هنرمند صدا و تصویر IX Shells نگاه می کند. خم شدن اخیراً توسط موزه هنر بوفالو AKG خریداری شده است. او یکی از هنرمندان مورد علاقه من است. او به عنوان یک فرد و به عنوان یک هنرمند باحال است.

او همچنین از سامر واگنر، عکاس مستقر در راکفورد، ایلینوی نام می برد.

در کامل بودن زمان، بنیاد، توسط IX Shells
In The Fullness of Time توسط IX Shells منبع: Twitter

فرآیند و سبک شخصی:

آورسانو در مورد چگونگی پیشرفت آثار هنری خود در طول زمان گفت: من چیزی ندارم که ساخته ام و حتی به ایجاد NFT در روز بعد فکر نمی کنم. وجود نداشت.

Smoke and Mirrors #78 با دو مجموعه دوقلو تایلر و کامرون وینکلووس، دانکن و گریفین کوچ فاستر
Smoke and Mirrors #78 دارای دو مجموعه دوقلو است: تایلر و کامرون وینکلووس و دانکن و گریفین کوچ فاستر. منبع: OpenSea

به عنوان یک هنرمند در این دوران، این زمان عالی برای هر چیزی است که من خلق می کنم تا NFT باشد. من بسیاری از هنرمندان دیگر را می‌بینم که حرفه‌ای قدیمی‌تر از من دارند و در حال ورود به NFT هستند، اما همه آنها در بلاک چین نیستند. اکنون زمان مناسبی است که هنر خود را از ابتدا روی بلاک چین قرار دهید.

من اغلب به هنر ریخته گری به عنوان NFT فکر می کنم، مانند چاپ دستی روی طومارهای باستانی در بلاک چین. او نتیجه می گیرد که می توان گذشته، حال و آینده را به روشی خاص در کنار هم قرار داد تا در یک گالری دیجیتال در خانه زندگی کرد.

همچنین بخوانید
ویژگی

استارت‌آپ بلاک چین فکر می‌کند عدالت می‌تواند غیرمتمرکز باشد، اما هیئت منصفه همچنان خارج است

ویژگی

روشن… چرا دانشکده های حقوق بیشتری بلاک چین، DeFi و NFT را آموزش نمی دهند؟

نویسنده: Greg Oakford

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا