اخبار ارز دیجیتال

DOJ از اقدام برای ممنوعیت دسترسی SBF به FTX و دارایی های Alameda دفاع می کند

سام بنکمن-فرید در ایمیلی به جان رای، مدیر عامل FTX در ۲ ژانویه گفت که او در شهر نیویورک بوده است که زمان حضور در دادگاه و ارائه یک دفاع جنایی فرا رسیده است.

دادستان های ایالات متحده در پرونده جنایی علیه سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، پیام های متنی و ایمیلی از SBF به مدیر عامل فعلی جان ری منتشر کردند.

در اسناد دادگاه منطقه جنوبی نیویورک که در ۳۰ ژانویه منتشر شد، وزارت دادگستری به درخواست تیم حقوقی Bankman-Fried برای حذف برخی از اصلاحات پیشنهادی شرط وثیقه پاسخ داد. کارمند FTX به گفته دادستان ها، SBF تلاش کرد با جان ری، مدیر عامل فعلی FTX و راین میلر، مشاور عمومی FTX ایالات متحده تماس بگیرد.

Bankman-Fried در ایمیلی به Ray در ۲ ژانویه گفت که او “در مسیر درست” نیست و پیشنهاد داد که شخصاً با مدیر عامل FTX در شهر نیویورک ملاقات کند. در دادگاه حاضر شود و ادعای بی گناهی خود را اعلام کند. این پیام از ۳۰ دسامبر دنبال می‌شود که در آن SBF به گزارش Cointelegraph برای رسیدگی به وضعیت وجوه مرتبط با کیف پول‌های Alameda اشاره کرد.

«در حالی که من خودم به منابع مالی دسترسی ندارم، معتقدم تیم شما توانایی جابه‌جایی و محافظت از این سرمایه‌ها را دارد. […] اگر مفید باشد، خوشحال می شوم در مورد نحوه دسترسی به آنها با شما صحبت کنم. ”

Bankman-Fried در ۱۲ ژانویه خود در “توضیحات پیش از مرگ” در مورد مرگ FTX، ادعا کرد که شرکت حقوقی Sullivan & Crowell و مشاور عمومی FTX ایالات متحده او را تحت فشار قرار داده اند تا ری را به عنوان جانشین خود معرفی کند. Ray قبلاً به ادعاهای SBF در مورد FTX پاسخ داده بود که مدیر عامل سابق “نقش مستمری” در شرکت یا شرکت های تابعه آن ندارد و “از طرف آنها صحبت نمی کند.”

مربوط: SBF ظاهراً از وجوه FTX برای سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون دلار در یک شرکت VC ناشناس استفاده کرده است.

پرونده ۲۷ ژانویه نشان می دهد که بانکمن-فرید با میلر در تلاش برای “تأثیرگذاری” بر شهادت او در یک پرونده جنایی با میلر تماس گرفته است. این امر باعث شد تا دادستان ها شرایط وثیقه SBF را اصلاح کنند تا از تماس با کارمندان FTX جلوگیری کنند و از برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده مانند Signal برای تشکیل پرونده استفاده کنند. پرونده ۳۰ ژانویه شامل ممنوعیت پیشنهادی SBF برای “دسترسی یا انتقال دارایی ها یا ارزهای دیجیتال FTX یا Alameda” بود.

روند ورشکستگی FTX در ناحیه دلاور ادامه دارد و محاکمه جنایی SBF قرار است در ماه اکتبر آغاز شود.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا