اخبار ارز دیجیتال

هدف Jump Trading انتقال Terra Class Action به کالیفرنیا است

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شکایت که برای اولین بار در 9 می تنظیم شد، ادعا می کند که این شرکت و مدیر عامل آن درگیر یک طرح تثبیت قیمت مربوط به استیبل کوین TerraUSD هستند.

شرکت تجارت با فرکانس بالا الگوریتمی جامپ تریدینگ به دنبال انتقال دعوی حقوقی علیه خود از ایلینویز به دادگاه منطقه ای کالیفرنیای شمالی است و به این دلیل است که روند قانونی را به میزان قابل توجهی سرعت می بخشد.

این دعوی در ابتدا در 9 می توسط Taewoo Kim شخصا و به نمایندگی از سایرین که از فروپاشی اکوسیستم Terra/Luna متاثر شده بودند تنظیم شد. آقای کیم توسط Serendy Gay و Robbins Geller، Rudman & Dowd LLP نمایندگی می شود.

در این دادخواست ادعا شده است که Jump Trading و مدیر عامل آن Kanab Kariya در یک طرح تثبیت قیمت مربوط به stablecoin بدنام TerraUSD شرکت داشته اند که منجر به سودی به ارزش 1.3 میلیارد دلار برای شرکت شده است.

علاوه بر این، این شرکت و مدیر عامل آن متهم به نقض قانون بورس کالا، مقررات کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و غنی سازی ناعادلانه قانون عرفی شده اند.

در آخرین شکایتی که در 9 ژوئن ارائه شده است، متهمان ادعا می کنند که شاکی اصلی ساکن نیوجرسی است و توسط شرکت های حقوقی در نیویورک و کالیفرنیا وکالت دارد، بنابراین طرح شکایت در ایلینویز یک “تلاش برای خرید انجمن” بود. .

اصطلاح “خرید در انجمن” به شیوه انتخاب دادگاه یا حوزه قضایی اشاره دارد که به نظر می رسد مساعدترین قوانین یا قوانین را برای حمایت از موضع شاکی دارد.

گزیده حرکت برای انتقال محل. منبع: CourtListener

در اسناد دادگاه آمده است: “هیچ رابطه قانونی قابل اجرا با ایالت ایلینویز وجود ندارد و تقریباً همه شهود و اسناد درگیر خارج از ایلینوی هستند یا به همان اندازه در جاهای دیگر به راحتی قابل دسترسی هستند.”

متهمان افزودند که شاکیان همچنین دعاوی مرتبط در کالیفرنیا داشتند که بیش از یک سال ادامه داشت و این دو دعوی باید ادغام یا تعدیل می شدند.

مربوط: Binance.US مجری سابق SEC را در میان شکایت: گزارش استخدام می کند

این اقدام اولین و نه حتی دومین یا سومین اقدامی است که در مورد این حقایق ثبت شده است. نزدیک به یک سال است که ما از آزمایشگاه فرم (Pte.

«این پرونده باید برای تجمیع یا هماهنگی با پاترسون به ناحیه شمالی کالیفرنیا منتقل شود.[…] این حرکت احتمالاً در شمال کالیفرنیا، جایی که یک سال پیش از آن آغاز شد، سریع‌تر انجام خواهد شد. ”

کوین تلگراف برای اظهار نظر با شاکیان تماس گرفته است و در صورت پاسخگویی این مقاله را به روز خواهد کرد.

پروژه TerraUSD/LUNA در می 2022 سقوط کرد و میلیاردها دلار از بازار پاک شد.

بنیانگذار این پروژه، دو کوون، در ماه مارس در مونته نگرو به ظن استفاده از اسناد مسافرتی جعلی دستگیر شد. او می تواند هم در آمریکا و هم در کره جنوبی خدمت کند.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه استنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا