🚨 اخبار ارز دیجیتال

Jump Crypto شایعاتی را که قصد دارد به دلیل از دست دادن FTX کاهش یابد را رد می کند

به گفته Jump Crypto، آنها معتقدند که “یکی از سرمایه‌دارترین و نقدشونده‌ترین شرکت‌ها در صنعت کریپتو هستند.”

Jump crypto، بخشی از Jump Trading Group، شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه قصد دارد تجارت خود را به دلیل قرار گرفتن در معرض ضررهای FTX کاهش دهد، رد کرده است.

طبق توییتی که این شرکت در ۱۷ نوامبر به اشتراک گذاشت، “Jump Crypto تعطیل نشده است. ما خود را یکی از سرمایه‌دارترین و نقدشونده‌ترین شرکت‌ها در صنعت کریپتو می‌دانیم. “، و اضافه کرد که این شرکت همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. “سرمایه گذاری و تجارت”.

در توییت ۱۲ نوامبر، این شرکت رمزنگاری شوک خود را از رویدادهایی که در FTX در حال رخ دادن است ابراز کرد. با این حال، او به مشتریان اطمینان داد که “قرار گرفتن در معرض FTX بر اساس چارچوب ریسک مدیریت می شود و به خوبی سرمایه گذاری می شود.”

علیرغم انکار Jump Crypto، فروپاشی FTX و عوارض جانبی آن جامعه کریپتو را دچار تردید کرده است. تحلیلگر بازار @knowerofmarkets در یک توییت به اشتراک گذاشت:

مرتبط: تأثیر FTX ادامه دارد: گزارش شده است که BlockFi ورشکستگی، SALT را به حالت تعلیق درآورده و سپرده ها را در نظر گرفته است

به نظر می رسد که اعتماد در جامعه ارزهای دیجیتال به دلیل سقوط اخیر FTX و رویدادهای بعدی به خطر افتاده است. قبل از اینکه FTX اعلام ورشکستگی کند، مدیر عامل سابق سام بانکمن-فرید ‘SBF’ تکذیب کرد که FTX US تحت تأثیر “مزخرفاتی” در FTX قرار گرفته است. همه کاربران (نرخ گاز مدولو و غیره).” .

پس از سقوط FTX، BlockFi خود را در وضعیت مشابهی یافت و در ابتدا ادعاهایی مبنی بر اینکه به دلیل گرفتار شدن در سقوط FTX دچار مشکل شده بود را رد کرد.

BlockFi شایعاتی مبنی بر اینکه بیشتر دارایی‌های آن قبل از نابودی صرافی در FTX نگهداری می‌شد را رد کرده است، اما فلوری مارکز موسس و مدیر عامل اجرایی ادعا می‌کند که کاربر است همه محصولات BlockFi “ظرفیت کامل دارند”.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا