اخبار ارز دیجیتال

قضات آزادی زودهنگام سام بنکمن آزاد را در نظر می گیرند زیرا وکلا مسائل مربوط به اصلاحیه اول: گزارش را مطرح می کنند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

طبق گزارش ها، هیئتی متشکل از سه قاضی از دادگاه تجدیدنظر ناحیه دوم نیویورک، درخواست وکلای سام بنکمن فرید را برای آزادی زودهنگام بررسی خواهند کرد.

یک هیئت متشکل از سه قاضی از دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه دوم توسط سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX در بررسی آزادی او قبل از محاکمه اکتبر خود توصیه شده است. گزارش شده است که آنها استدلال وکیل مدافع آقای ((. SBF).

به تیم دفاعی SBF و دفتر دادستانی ایالات متحده تقریباً پنج دقیقه فرصت داده شد تا در 19 سپتامبر در مقابل هیئتی از قضات بحث کنند. یکی از قاضی ها گفته است: ادعا کرد وکلای SBF شکایتی را علیه بانکمن فرید به دلیل تلاش برای ارعاب شاهدان، از جمله کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research تنظیم کرده‌اند. این استدلال “دیگر معتبر نیست”.

وکلای مدافع بانکمن فرید با استناد به نیاز وی به دسترسی به اینترنت برای آماده شدن برای محاکمه، استدلال کردند که دادگاه منطقه ای ایالات متحده ادعای آزادی او در متمم اول قانون اساسی را رد کرده است. آقای بنکمن فرید قبلا اذعان کرده بود که دفترچه خاطرات شخصی آقای الیسون در اختیار خبرنگار نیویورک تایمز قرار گرفته است و در نتیجه برخی از مطالب آن علنی شده است.

دانیل ساسون، دستیار دادستان ایالات متحده، طبق گزارش ها اذعان کرد که SBF در زمانی که در بازداشتگاه متروپولیتن بروکلین زندانی بود، “مشکلاتی با اینترنت داشت”، اما گفت که زمانی برای آماده سازی پرونده وجود ندارد. پیشنهاد کرد که وجود داشته است.

ساسون گفت: «پرونده آقای الیسون نشان دهنده قصد مانع از برگزاری دادگاه عادلانه است. “قاضی حق داشت که گفت که متمم اول ربطی به آن ندارد. این اصلاحیه دستکاری شده است. وکلای دادگستری مناقشه ای ندارند که محتویات آن به آقای الیسون تعصب کرده است.”

بانکمن فرید ادعا می کند که دوران زندان او حقوق متمم اول قانون اساسی او را نقض کرده و توانایی او را برای آمادگی کافی برای محاکمه اش که قرار است در 3 اکتبر آغاز شود، مختل کرده است. یک قاضی درخواست تجدیدنظر اولیه وکیل را برای آزادی در 6 سپتامبر رد کرد و پرونده به هیئتی متشکل از سه قاضی منتقل می شود. مشخص نیست کمیسیون چه زمانی در مورد آزادی مدیر عامل سابق FTX تصمیم خواهد گرفت و احتمالاً این یکی از آخرین شانس های او برای آزاد شدن قبل از محاکمه خواهد بود.

آزمایش ماه اکتبر اولین آزمایش از دو آزمایش برای مدیر عامل سابق FTX خواهد بود. اولین کارآزمایی با هفت اتهام کلاهبرداری مرتبط با مدیریت وجوه کاربران در صرافی های ارز مجازی FTX و Alameda سروکار دارد. دادگاه دوم قرار است در مارس 2024 آغاز شود و شامل پنج اتهام جنایی دیگر می شود.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری در واقع با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا