اخبار ارز دیجیتال

قاضی به استدلال شفاهی در شکایت Grayscale علیه SEC در مورد اخراج ETF نقطه BTC می شنود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هیئتی متشکل از سه قاضی استدلال های هر دو طرف را شنیدند، سؤالات زیادی در مورد موضع کمیسیون بورس و اوراق بهادار پرسیدند و در مورد تمایلات آنها حدس زدند.

هیئتی از قضات در 7 مارس به استدلال‌های شفاهی شکایت Grayscale Investments علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پرداختند. SEC این دستور را در 6 ژوئیه 2022 صادر کرد.

در دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا، دبیر کل سابق دونالد وریلی جونیور نماینده گری اسکیل بود و مشاور ارشد SEC، امیلی پریس، وکیل دادگستری سری سرینیواسان، نئومی رائو، و هری ال. من از طرف SEC در مقابل قاضی ادواردز صحبت کردم . وریلی دهانش را باز کرد و گفت:

مشکل اساسی این سفارش این است که با دستورات قبلی SEC که به ETP های آتی بیت کوین چراغ سبز نشان می داد، در تضاد است، همان خطرات تقلب و دستکاری را ایجاد می کند، و همان CME را معرفی می کند. [Chicago Mercantile Exchange] مکانیسم های نظارتی برای محافظت در برابر این خطرات. ”

SEC محصولات سرمایه گذاری از Teucrium، ProShares، VanEck و Valkyrie مرتبط با معاملات آتی BTC را تایید کرده است.

پاریس گفت که برخلاف CME که توسط معاملات آتی کالا تنظیم می‌شود، بازار نقدی اساسی دارایی‌ها در ETF پیشنهادی “تجزیه و غیرقابل تنظیم” است و بنابراین مکانیسم‌های نظارتی یکسان نیستند، از این رو این ماده ادعا می‌کند که با آن قابل مقایسه نیست. پیشنهاد مقیاس خاکستری کمیسیون (CFTC).

پاریس این استدلال را که بازارهای نقدی بیت کوین و آتی در 99.9 درصد مواقع با هم حرکت می کنند را رد کرد و اظهار داشت که بازار آتی در صورت متاثر شدن از تقلب یا دستکاری یا برعکس، بازار نقدی را هدایت می کند. اشاره کرد که مشخص نیست که آیا

مدیر عامل Grayscale: تایید GBTC می تواند “میلیاردها دلار” را به سرمایه گذاران بازگرداند

برای محصول پیشنهادی در مقیاس خاکستری، نظارت CME به عنوان جایگزینی برای نظارت بر بازار نقطه ای عمل می کند. پاریس افزود: علاوه بر این، همبستگی 99.9 درصدی بر اساس قیمت‌های آتی «یک بار در روز» است، بدون توجه به قیمت‌های روزانه.

قاضی سوالات بیشتری نسبت به Verrilli از پاریس پرسید، مفسران برجسته در جامعه رمزنگاری نظر خود را به نفع Grayscale تفسیر کردند. برای مثال، آنها پرسیدند که چگونه محصولات تسویه شده توسط SEC Teucrium با Grayscale متفاوت است و چرا تقلب و دستکاری ممکن است بر بازارهای نقدی و آتی تأثیر متفاوتی بگذارد.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا