اخبار ارز دیجیتال

قاضی نامه سناتور به وکلای FTX را “نامناسب” محکوم کرد

جان دورسی، قاضی ورشکستگی، نامه دو حزبی را “نامناسب” خواند و گفت که آن را در تصمیم یک بازبینی مستقل در نظر نخواهد گرفت.

گزارش ها حاکی از آن است که یک قاضی ورشکستگی FTX نامه مشترک چهار سناتور آمریکایی را که به دنبال یک بازرس مستقل در پرونده ورشکستگی FTX بودند، محکوم کرده است.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، سناتورها نامه ای در ۹ ژانویه ارسال کردند که در آن نگرانی های خود را در مورد رابطه بین FTX و نماینده قانونی آن، Sullivan & Cromwell LLP برجسته کردند.

با این حال، در جلسه ۱۱ ژانویه، قاضی جان دورسی از دادگاه ورشکستگی ناحیه دلاور این نامه را “ارتباطات نادرست و ناخواسته” خواند و در حکم خود آن را در نظر نگرفت.

بر اساس گزارش ۱۱ ژانویه از Law360، او در این جلسه گفت: “من تصمیمات خود را در این مورد صرفاً بر اساس شواهد و استدلال های قابل قبول ارائه شده در دادگاه علنی استوار خواهم کرد.”

الان رای بدهید!

یک طرفه به اقداماتی اطلاق می شود که توسط یک طرف در یک روند قانونی بدون مشارکت طرف دیگر انجام می شود.

نامه دو حزبی در ۹ ژانویه خطاب به قاضی دورسی توسط سناتورهای جان هیکنلوپر، تام تیلیس، الیزابت وارن و سینتیا رامیس، سالیوان و کرامول LLP را به عنوان وکلای FTX منصوب کرد و درخواست تعیین یک بازرس مستقل را تایید کرد.

این درخواست توسط امین ایالات متحده در ۱۲ دسامبر ارائه شده است.

بر اساس این نامه، سناتور خاطرنشان کرد که این شرکت حقوقی قبلاً به FTX مشاوره حقوقی ارائه کرده است و اعضای شرکت حقوقی برای تصدی سمت در FTX بازنشسته شده اند و یکی از سناتورها پیشنهاد کرده است که این شخص ممکن است درگیری داشته باشد. علاقه.

سخنگوی سالیوان و کرامول به کوین تلگراف گفت که این شرکت با تعریف “بی تفاوت” مطابق قانون ورشکستگی ایالات متحده مطابقت دارد و “هرگز به عنوان وکیل اولیه خارجی برای هیچ نهاد FTX عمل نکرده است. هرگز.”

مربوط: با قضاوت قانون، نام مشتریان FTX فعلاً مهر و موم شده است

رد قاضی نامه سناتور به این معنی نیست که او درخواست تعیین یک بازرس مستقل یا تایید سالیوان و کرامول به عنوان وکلای FTX را رد خواهد کرد.

یک قاضی باید اعتراض وارن وینتر، طلبکار FTX به انتصاب سالیوان و کرامول را بررسی کند. یک نماینده وارن وینتر در ۱۰ ژانویه شکایتی اصلاح شده ارائه کرد. “موضوع تحقیق” در مورد “مسئولیت بالقوه” خود.

بازرسان مستقل اغلب توسط دادگاه های ورشکستگی منصوب می شوند تا جزئیات پرونده های پیچیده ای را که در دادگاه مطرح می شود بررسی کنند و می توانند اطلاعات را از دیدگاه مستقل به دادگاه ارائه دهند.

آنها در سایر ورشکستگی های پرمخاطب، از جمله Lehman Brothers در طول بحران وام مسکن وام و مبادله ارزهای دیجیتال سلسیوس استفاده شده اند.



نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا