🚨 اخبار ارز دیجیتال

قاضی پرونده جنایی SBF به دلیل تلاش برای “تأثیرگذاری بر افکار عمومی” دستور گاف پیشنهاد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این پیشنهاد به دنبال اتهاماتی است که توسط مقامات آمریکایی مبنی بر افشای دفترچه خاطرات شخصی کارولین الیسون توسط سام بنکمن-فرید برای ممانعت از محاکمه او ارائه شده است.

یک قاضی فدرال ناظر بر پرونده جنایی علیه مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید (SBF) دستوری را پیشنهاد کرده است که همه طرف های درگیر و وکلای آنها از هرگونه تماس با رسانه ها منع شوند.

قاضی لوئیس کاپلان در نامه ای در ۲۴ جولای که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ارسال شد، دستوری را تنظیم کرد که افراد مستقیماً درگیر در یک پرونده یا نمایندگان آنها را از “انتشار علنی یا بحث کردن” اطلاعاتی که در دادگاه غیرمجاز یا “به قصد تأثیرگذاری بر افکار عمومی” تشخیص داده می شود منع می کند. به عنوان بخشی از وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری، بانکمن-فرید قبلاً از استفاده از فناوری هایی مانند برنامه های پیام رسانی و شبکه های خصوصی مجازی منع شده است.

دستور پیشنهادی در پی شکایتی است که توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در ۲۰ ژوئیه ارائه شد، مبنی بر اینکه مدیر عامل سابق FTX دفترچه خاطرات شخصی کارولین الیسون، مدیر عامل سابق تحقیقات Alameda را به نیویورک تایمز افشا کرده است. وکلای بانکمن-فرید در پرونده های دادگاه در ۲۳ ژوئیه گفتند که “هیچ اتفاق نامناسب یا غیرقابل قبولی رخ نداده است.”

طبق زبان فعلی، دستور پیشنهادی شخصاً SBF را از استفاده از «نمایندگان، اعضای خانواده، سخنگویان، کارگزاران یا داوطلبان» برای صحبت از طرف خود منع می‌کند. با این حال، او از صحبت با رسانه ها در مورد اطلاعاتی که قبلاً در پرونده ها یا دادرسی های دادگاه عمومی موجود است یا در مورد ادعای بی گناهی خود منعی ندارد.

مربوط: برادر سام بنکمن-فرید قصد داشت جزیره ای بخرد و برای آخرالزمان آماده شود: دادخواست دادگاه

طبق گزارش ها، الیسون، شریک تجاری و عاشق سابق SBF، در اولین محاکمه جنایی که قرار است در ۲ اکتبر آغاز شود، شهادت خواهد داد. در دسامبر ۲۰۲۲، او به کلاهبرداری و سایر اتهامات مربوط به فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX اعتراف کرد. Bankman-Fried در تمام اتهامات خود بیگناه است.

وکلای مدافع SBF از قاضی کاپلان درخواست کرده بودند که حکم سکوت رسانه ای را تمدید کند تا شاهدان احتمالی در پرونده جنایی، از جمله جان ری، مدیر عامل فعلی FTX، را شامل شود. به نظر نمی رسد حکم ۲۴ ژوئیه در مورد شهود اعمال شود. از زمانی که FTX در نوامبر ۲۰۲۲ اعلام ورشکستگی کرد، ری بارها با رسانه های مختلف در مورد موضوعات مختلف مرتبط با صرافی صحبت کرده است.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا