اخبار ارز دیجیتال

قاضی حکم می‌کند که سلسیوس دارای وجوه در حساب‌های کسب درآمد است و راه را برای فروش استیبل کوین هموار می‌کند

قاضی مارتین گلن دریافت که شرایط برنامه Earn “بدیهی” است و عادلانه تر است که با دارندگان حساب به عنوان طلبکاران بدون تضمین رفتار شود.

قاضی مارتین گلن، که ریاست پرونده ورشکستگی سلسیوس را برعهده دارد، در ۴ ژانویه حکم داد که وجوه برنامه درآمد سودآور سلسیوس تحت شرایط و ضوابط این برنامه متعلق به سلسیوس است. بر اساس گزارش ها، این بودجه بیش از ۴ میلیارد دلار است.

قاضی مارتین با استناد به آخرین نسخه شرایط و ضوابط برنامه Earn نوشت: «مسئله مالکیت دارایی های Earn Accounts یک موضوع قانون قرارداد است. به و به همه دارایی های دیجیتال.” از جمله مالکیت ”

مرتبط: Core Scientific 37000 دکل ماینینگ را که میزبان آن برای درجه سانتیگراد بود تعطیل کرد.

قاضی شرایط و ضوابط را “مشخص” خواند و گفت که اگر وجوه مورد نظر متعلق به بدهکار باشد، بازگشت آنها منوط به طرح فصل ۱۱ برای توزیع بین طلبکاران بدون وثیقه خواهد بود و در برخی موارد بیشتر اشاره کرد که نتایج حاصله خواهد بود. نمایشگاه. دارندگان حساب به عنوان صاحبان وجوه قفل شده در برنامه اعلام شده اند. قاضی در پایان گفت:

“همانطور که در این نظر تکرار شد، حقوق طلبکاران با توجه به دفاعیات مختلف و نقض دعاوی قرارداد محفوظ است. هر فرصتی برای انجام این کار.”

دادگاه به سلسیوس یک تمدید تا ۱۵ فوریه برای توسعه یک طرح بازسازی برای فصل ۱۱ اعطا کرد. قاضی مارتین در ۷ دسامبر دستور بازگرداندن ۴۴ میلیون دلار ارز رمزنگاری شده در حساب های نگهداری مشتریان را صادر کرد. سلسیوس در ۱۴ جولای اعلام ورشکستگی کرد.

این حکم به ۱۸ میلیون دلار استیبل کوین در برنامه Earn اشاره کرد که سلسیوس به دنبال فروش آن بود و گفت که باید به آنها اجازه داده شود.

“در اعمال قضاوت تجاری، بدهکار دلایل تجاری کافی برای مجوز فروش را ایجاد کرده است.”

متولیان ایالات متحده و تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار دولتی استدلال کرده‌اند که سلسیوس اجازه فروش ندارد زیرا از قبل نقدینگی برای فعالیت در «چند ماه آینده» داشت.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا