اخبار ارز دیجیتال

قاضی پرونده SBF-FTX را با استناد به پیوند مشاوره شرکت حقوقی شوهر منصرف کرد

کناره گیری قاضی آبرامز از پرونده FTX، تضاد منافع در پرونده FTX را ریشه کن می کند. این به این دلیل است که آندرس همچنان در Davis Polk & Wardwell، شرکت حقوقی که در سال ۲۰۲۱ به FTX مشاوره می داد، شریک است.

با انصراف قاضی منطقه، رونی آبرامز از شرکت در این پرونده، روند قانونی در حال انجام پیرامون مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید (SBF) به سمت جدیدی کشیده شده است. دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک پس از افشای این موضوع که شرکت حقوقی که شوهر آبرامز را به عنوان شریک استخدام می کند، در سال ۲۰۲۱ به یک صرافی ارز دیجیتال مشاوره داده است، خود را از پرونده FTX نجات داده است.

در پرونده ای در ۲۳ دسامبر، قاضی آبرامز فاش کرد که همسرش، گرگ آندرس، شریک شرکت حقوقی دیویس پولک و واردول است که او از ژوئن ۲۰۱۹ در آنجا بوده است. علاوه بر این، تاکید شد که یک شرکت حقوقی به FTX مشاوره داده است. سال ۲۰۲۱

آبرامز همچنین گفت که این شرکت حقوقی طرفینی را نمایندگی می کند که ممکن است در سایر مراحل قانونی علیه FTX و SBF باشند. او تصریح کرد: «شوهرم در هیچ یک از این اظهارات دخالتی ندارد.

با این وجود، برای جلوگیری از احتمال بروز اختلاف یا بروز چنین مواردی، دادگاه بدین وسیله خود را از این اقدام نجات می دهد.»

انصراف قاضی آبرامز از پرونده FTX، تضاد منافع در پرونده FTX را ریشه کن می کند، با توجه به این واقعیت که آندرس همچنان به عنوان شریک در Davis Polk & Wardwell خدمت می کند.

اسناد دادگاه حاکی از استعفای قاضی منطقه رونی آبرامز از پرونده ساموئل بنکمن-فرید است. منبع: documentcloud.org

آندرس قبلاً به عنوان دستیار دادستان ایالات متحده در ناحیه شرقی نیویورک کار می کرد و از جمله موارد دیگر، بر تعقیب کیفری کلاهبرداری جنایی و تحقیقات رشوه خواری خارجی نظارت می کرد.

مربوط: مدیر عامل سابق Alameda تأیید می کند که میلیاردها دلار از سپرده های مشتریان FTX به عنوان بخشی از قرارداد استعلام وام گرفته است.

در ۲۲ دسامبر، SBF با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری بر اساس تعهد کتبی برای حضور در دادگاه های آینده و عدم شرکت در فعالیت های غیرقانونی آزاد شد.

اما این وثیقه با توجه به اینکه SBF قبلاً در طول پرونده های ورشکستگی ادعا کرده بود کمتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار در اختیار دارد، نادیده گرفته شد.

وثیقه هویتی به Bankman-Fried اجازه داد تا بدون پرداخت واقعی از زندان خارج شود. قرار وثیقه در قبال وثیقه متعلق به پدر و مادر، بستگان و دوستان خانوادگی وی تصویب شد.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا