🚨 اخبار ارز دیجیتال

قاضی به YouTuber «BitBoy Crypto» دستور داد تا ظاهر شود و با آزار و اذیت ادعایی مقابله کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به بن آرمسترانگ دستور داده شده تا در دادگاه فلوریدا حاضر شود تا به اتهاماتی مبنی بر ارعاب و آزار وکلای مدافع شکایت دسته جمعی علیه او و سایر اینفلوئنسرهای رمزنگاری رسیدگی کند.

یک قاضی فدرال دستوری را امضا کرده است که بر اساس آن، بن آرمسترانگ، یوتیوبر بیت‌بوی کریپتو، باید در فلوریدا به عنوان بخشی از یک جلسه وضعیت مربوط به دعوی حقوقی شامل چندین تأثیرگذار رمزارز شرکت کند.

در اسنادی که در ۱۲ آوریل در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی فلوریدا ثبت شد، قاضی ملیسا دامیان به آرمسترانگ و وکیلش دستور داد تا در ۲۰ آوریل با یک تیم حقوقی به نمایندگی از اینفلوئنسرها حاضر شوند. بر اساس این دستور، این جلسه با هدف ایجاد آگاهی در مورد “آزار و اذیت آرمسترانگ از وکلای شاکیان” صورت گرفت.

آرمسترانگ، همراه با چندین کاربر یوتیوب دیگر، در یک شکایت ۱ میلیارد دلاری که در ۱۵ مارس به اتهام تسهیل در “کلاهبرداری رمزنگاری FTX بدون افشای غرامت” تنظیم شد، نامگذاری شد. آدام موسکوویتز، که نماینده شاکیان ادوین گاریسون و دیگران در دادخواست دسته جمعی است، گفت که آرمسترانگ “تماس های تلفنی، توییت ها و ایمیل های بی پایان”، پست های صوتی “مبتذل” و پست های رسانه های اجتماعی حاکی از تهدید داشت. این پست ادعا می کرد که تیم حقوقی را مورد آزار و اذیت قرار داده است. .

پرونده ۵ آوریل که دلایل دادرسی با آرمسترانگ را ارائه می کرد، شامل “تهدیدهای خشونت آمیز روزانه” توسط یوتیوبر و پاسخ به ایمیل های حاوی تهدید و توهین قبل از ارائه جزئیات پرونده بود. وکلای مدافع همچنین گزارش دادند که یکی از پیام‌های صوتی آرمسترانگ شامل یوتیوبر بود که تهدید می‌کرد خانه مسکوویتز را با معترضان «۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته» محاصره می‌کند.

“گستره حملات (از جمله تهدید به مرگ) که در آن پرونده ها ذکر شد و از آن زمان به طور معمول ادامه یافت، وکیل امضاء کننده زیر را ملزم به آغاز تحقیقات FBI در مورد آرمسترانگ کرد. بله، ما همچنین به یک پرونده تحقیقاتی از سازمان مجری قانون محلی، شاکیان نیاز داشتیم. وکلا و خانواده های آنها.”

پست توییتری آرمسترانگ ادعا کرد اولین شکایت از FTX در رابطه با افشای غرامت “کاملاً بی ارزش” بود. اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال با جنجال های آنلاین غریبه نیست و مرتباً به افراد مشهور از جمله رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد توهین می کند و به طور کلی شکایت های دسته جمعی را رد می کند.

مربوط: YouTube exec Web3-friendly را به عنوان مدیر عامل جدید معرفی کرد

در آگوست ۲۰۲۲، آرمسترانگ علیه یوتیوبر ارلینگ منگشول جونیور (همچنین با نام آتوزی شناخته می شود) شکایتی را برای افترا تنظیم کرد. در پاسخ به ویدیویی که منگ شول منتشر کرده بود و ادعا می‌کرد «این یوتیوب‌بر طرفدارانش را فریب می‌دهد… Bitboy Crypto». آرمسترانگ پس از آن که منگ شول در دفاع از خود بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار در کمتر از ۲۴ ساعت جمع آوری کرد، شکایت خود را انصراف داد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتونویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا