اخبار ارز دیجیتال

قاضی دستور می دهد که بررسی شود که آیا درجه سانتیگراد پونزی بوده است یا خیر

یک قاضی فدرال که بر شکایت سلسیوس نظارت می‌کرد، خواست بررسی کند که آیا این شرکت مانند یک طرح پونزی عمل می‌کند یا خیر و قبل از تأیید طرح پاداش ۳ میلیون دلاری، جزئیات بیشتری را درخواست کرد.

قاضی ناظر بر پرونده ورشکستگی درجه سانتیگراد به یک هیئت رسمی متشکل از بازرسان و طلبکاران درجه سانتیگراد دستور داده است تا تعیین کنند که چه کسی تحقیقات در مورد اینکه آیا شرکت مانند یک طرح پونزی عمل می کرد یا خیر.

این دستور در جلسه ۱ نوامبر به ادعاهای مشتریان مبنی بر استفاده سلسیوس از دارایی های کاربران جدید برای پرداخت بهره و تسهیل برداشت به کاربران فعلی پاسخ داد که نتیجه آن مطابق با تعریف قانونی یک طرح پونزی است.

قاضی خواستار شفافیت بیشتر در عملیات، از جمله رویه‌های مالیاتی و چرایی انتقال برخی مشتریان به حساب‌های جداگانه شد، بنابراین در ۹ سپتامبر او یک بازپرس مستقل را برای بررسی جنبه‌های کسب‌وکار سلسیوس منصوب کرد. من با انتصاب بازپرس موافقت کردم.

KeyFi، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi)، ادعا می‌کند که وقتی سلسیوس در ۷ جولای از سلسیوس شکایت کرد و وام‌دهندگان مشکل‌دار را متهم کرد که مانند یک طرح پونزی عمل می‌کنند، سلسیوس مانند یک طرح Ponzi عمل کرد. این اولین باری نیست که من متهم به این کار هستم.

سلسیوس در ۱۳ ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد و از آن زمان این دعوا از طریق سیستم دادگاه با استناد به سقوط ارزش ارزهای دیجیتال و تصمیمات نامناسب مدیریت دارایی پیگیری شد.

در جلسه استماع اول نوامبر، قاضی فدرال مارتین گلن همچنین اعلام کرد که سلسیوس به عنوان بخشی از طرح حفظ کارکنان کلیدی خود (KERP) در ۱۱ اکتبر حدود ۳ میلیون دلار به ۶۲ کارمند خود پرداخت خواهد کرد. او گفت که جزئیات باید در طرح امروز گنجانده شود. . قانون۳۶۰ به نقل از قاضی می گوید:

“وقتی ویرایش ها را دیدم، شوکه شدم. هرگز ندیدم کسی سعی کند همه چیز را ویرایش کند.”

گلن به بخشی در حرکت اشاره می کند که شرکت کنندگان جایزه را مشخص می کند. در اینجا، تمام جزئیات در دسترس عموم در مورد یک فرد، از جمله حقوق و شرح شغل، گردآوری می شود.

مربوط: هسته علمی ممکن است به دنبال شرایط مالی نامشخص ورشکستگی را در نظر بگیرد: گزارش

متولی ایالات متحده در ۲۷ اکتبر KERP را به چالش کشید و فقدان شاخص‌های قابل شناسایی در حرکت را که چنین طرح پاداش گرانی را توجیه می‌کرد، زیر سوال برد و اظهار داشت که ذینفعان خارج از محدوده KERP هستند زیرا مانع از هرگونه بحث در مورد اینکه آیا یک شخص می‌تواند به عنوان یک شخص خودی در نظر گرفته شود یا خیر جلوگیری می‌کند. .

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا