اخبار ارز دیجیتال

قاضی برای شنیدن دفاعیات سام بنکمن-فرید در برابر ۴ میلیون صفحه از شواهد تازه منتشر شده

قاضی لوئیس کاپلان به دولت دستور داده است که از وکلای بانکمن-فرید در مورد دسترسی مناسب به مواد کشفی و درخواست دادستان برای جلوگیری از استفاده از شواهد جدید تبعیت کند.

یک قاضی فدرال قرار است در ۲۵ آگوست به دفاعیات سام بنکمن-فرید علیه مدارکی که به تازگی منتشر شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده (DoJ) رسیدگی کند. وکلای بانکمن-فرید می گویند که قبلاً ۴ میلیون صفحه کشف اضافی منتشر شده بود. کمتر از شش هفته تا دادگاه برنامه ریزی شده برای ۳ اکتبر باقی مانده است.

در ۲۶ اوت، قاضی لوئیس کاپلان دستوری صادر کرد که از دولت خواست به نامه تیم دفاعی بانکمن-فرید در مورد دسترسی مناسب به شواهد و حذف مدارک ارائه شده پس از ۱ ژوئیه پاسخ دهد. دولت دستوری مبنی بر ممنوعیت استفاده از آن صادر کرد.

وکیل بانکمن-فرید گفت:

“ما همچنین به پرونده ۴ میلیون صفحه کشف اضافی توسط دولت فقط دیروز اعتراض می کنیم که به دولت اجازه می دهد میلیون ها صفحه دفاعیه را کمتر از شش هفته قبل از محاکمه از بین ببرد. این امکان پذیر نیست. […] دولت ها باید از استفاده از چنین شواهدی در دادگاه به دلایلی که قبلاً در درخواست ما به ECF 206 بحث شده است، منع شوند. ”

تصمیم امروز به وکلای بانکمن-فرید اجازه می‌دهد تا پرونده خود را در یک جلسه ویدئو کنفرانس در ۳۰ اوت ارائه کنند.

قاضی لوئیس کاپلان این حکم را در ۲۶ آگوست صادر کرد. منبع: Inner City Press

Bankman-Fried متهم به سوء استفاده از وجوه کاربران برای سرمایه گذاری، هزینه های شخصی و کمک به کمپین های سیاسی است. در مجموع ۱۲ اتهام جنایی علیه مدیر عامل سابق FTX تشکیل شده است که در دو محاکمه در اکتبر ۲۰۲۳ و مارس ۲۰۲۴ محاکمه خواهند شد.

در اوایل این هفته، بانکمن-فرید نسبت به اتهامات کلاهبرداری و پولشویی که در آخرین کیفرخواست توسط دادستان وضع شده است، اعتراف کرد که بی گناه است. در این جلسه، وکلا برای شرایط بهتر در بازداشتگاه متروپولیتن بروکلین از زمان لغو قرار وثیقه در ۱۱ آگوست استدلال کردند.

وکیل او گفت که بانکمن-فرید مجبور شد به رژیم غذایی حاوی نان، کره بادام زمینی و آب تکیه کند زیرا زندان منوی گیاهخواری ارائه نمی دهد. وکیل او همچنین در مورد نیازهای پزشکی او ابراز نگرانی کرد و گفت که او از زمان حبس هیچ دارویی دریافت نکرده است.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح ۳ امتیازی برای موفقیت

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا