اخبار ارز دیجیتال

قاضی به دادستان های ایالات متحده تا 3 اکتبر اجازه داد تا پرونده الکس ماشینسکی را افشا کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جان کرتل، قاضی منطقه ای ایالات متحده، با استناد به “مقدار شواهد” و “پیچیدگی پرونده”، تاریخ محاکمه الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق سلسیوس را تمدید کرد.

وکلای وزارت دادگستری ایالات متحده زمان زیادی برای اکتشافات دارند و به تیم حقوقی مدیر عامل سابق سلسیوس الکس ماشینسکی فرصت می دهند تا اسناد مربوطه را بررسی کنند.

جان کرتل، قاضی منطقه ای ایالات متحده، در حکمی در 25 ژوئیه گفت که دوره 25 جولای تا 3 اکتبر از محاسبه قانون محاکمه سریع مستثنی شده است، قانونی که محاکمه جنایی فدرال را ملزم می کند ظرف 70 روز پس از کیفرخواست آغاز شود. او به «تعداد شواهد» و «پیچیدگی شکایت» علیه مدیرعامل سابق سلسیوس اشاره کرد.

قاضی کلتل گفت: «دادگاه تشخیص داده است که اهداف عدالت با اجازه دادن به ادامه آن بر منافع متهمان و عموم مردم در یک محاکمه سریع برتری دارد.»

قانون، دادستان ها را ملزم می کند که بیشتر اطلاعات «محتوای گناه یا مجازات» و «مناسب برای متهم» را در اختیار تیم حقوقی آقای ماشینسکی قرار دهند، و در کنفرانس مطبوعاتی 3 اکتبر، آقای ماشینسکی درست یک روز پس از شروع محاکمه مدیر عامل سابق FTX، سام بانکمن فرید، که در همان ناحیه محکوم شد، در دادگاه نیویورک حاضر خواهد شد.

مربوط: اتهامات جنایی علیه مدیر عامل سابق سلسیوس چه معنایی برای صنعت کریپتو دارد

سلسیوس در ژوئیه 2022، هفته‌ها پس از اینکه پلتفرم اعلام کرد تمام برداشت‌ها را بدون ارائه جدول زمانی نهایی برای بازگشت خود به حالت تعلیق در می‌آورد، برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در جولای 2022 ثبت نام کرد. ماشینسکی در سپتامبر 2022 از سمت مدیرعاملی کناره گیری خواهد کرد.

در 13 ژوئیه، مقامات ایالات متحده آقای ماشینسکی را به اتهام کلاهبرداری در اوراق بهادار، کلاهبرداری از کالاها، و کلاهبرداری سیمی دستگیر کردند و ادعا کردند که او مشتریان را در مورد اطلاعات خاصی در مورد اقدامات تجاری سلسیوس فریب داده و گمراه کرده است. مدیر عامل سابق سلسیوس در تمامی اتهامات خود بی گناه بود و پس از تودیع وثیقه 40 میلیون دلاری آزاد شد.

قاضی هنوز تاریخ محاکمه پرونده جنایی مدیر عامل سابق سلسیوس را تعیین نکرده است. اتهامات کلاهبرداری به موازات اتهامات مطرح شده علیه ماسینسکی توسط کمیسیون معاملات آتی کالا مطرح شد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز شکایت مدنی خود را علیه مدیر عامل سابق مطرح کرده است و کمیسیون تجارت فدرال در ماه جولای اعلام کرد که 4.7 میلیارد دلار درجه سانتیگراد جریمه کرده است.

مجله: XRP امنیت نیست، مدیر عامل سلسیوس به اتهامات جنایی دستگیر شد، بیشتر: Hodler’s Digest، 9-15 ژوئیه

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا