🚨 اخبار ارز دیجیتال

قاضی فدرال به جنسیس پنج روز فرصت می‌دهد تا از احضاریه آزمایشگاه‌های Terraform پیروی کند

این دستور در مورد ماهیت اسناد تحت احضاریه نامشخص بود، اما گفت که جنسیس نتوانسته است اطلاعات را تا ۹ اکتبر ارائه کند.

یک قاضی آمریکایی دستوری را تأیید کرده است که براساس آن، شرکت جنسیس گلوبال باید اسناد خاصی را براساس احضاریه درخواست شده توسط آزمایشگاه Terraform ارائه کند.

قاضی جد راکف در پرونده ای در ۱۳ اکتبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، پنج روز (احتمالا تا ۱۸ اکتبر) به جنسیس مهلت داد تا مدارکی را پس از احضاریه Terraform ارائه کند. او گفت که مهلت داده خواهد شد. بر اساس این پرونده، جنسیس نتوانسته است تا ۹ اکتبر سوابق تولید کند، همانطور که در احضاریه ۱۲ سپتامبر الزامی شده است، اگرچه دستور مشخص نمی کند که شرکت ارزهای دیجیتال به دنبال چه اسنادی است. واضح بود.

دستور قاضی جد راکف در ۱۳ اکتبر.منبع: ناظر دادگاه

این دستور بخشی از شکایت مدنی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه Terraform و یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Do Kwon بود که برای اولین بار در فوریه ثبت شد. کوون در حال حاضر به دلیل استفاده از مدارک جعلی سفر در مونته نگرو در حال گذراندن محکومیت چهار ماهه زندان خود است، در حالی که پرونده علیه Terra در ایالات متحده ادامه دارد.

مربوط: Terraform Labs مدعی است که Citadel Securities در سقوط استیبل کوین دخیل بوده است

رگولاتورهای ایالات متحده ادعا کرده اند که Terra و Kwon با ادعاهای مربوط به استیبل کوین الگوریتمی Terra USD (UST) سرمایه گذاران را گمراه کرده و فریب داده اند. سقوط Terraform Labs یکی از رویدادهایی بود که باعث سقوط بازار کریپتو در سال ۲۰۲۲ شد، پیش از ورشکستگی FTX، BlockFi، Celsius Network، Voyager Digital و دیگران.

جنسیس در ماه ژانویه برای حمایت از ورشکستگی با دارایی های تخمین زده شده ۱۰ میلیارد دلار و بدهی های حدود ۱ میلیارد دلار اقدام کرد. هم شرکت و هم صرافی ارزهای دیجیتال Gemini موضوع یک دعوی مدنی هستند که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ماه ژانویه ارائه شده است. رگولاتورها ادعا کردند که هر دو شرکت اوراق بهادار ثبت نشده را از طریق برنامه Gemini’s Earn ارائه کردند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در حال تشدید سرکوب جرایم مرتبط با ارز مجازی هستند

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا