اخبار ارز دیجیتال

قاضی محدودیت وثیقه سام بنکمن-فرید را برای برنامه های پیام رسانی تمدید کرد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

محدودیت‌های وثیقه مدیر عامل سابق FTX تا ۲۱ فوریه به دنبال حکم قاضی مبنی بر تمدید ممنوعیت استفاده از برنامه‌های پیام‌رسان خاص باقی می‌ماند.

گزارش شده است که یک قاضی فدرال استدلال شفاهی مبنی بر اینکه سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX مجاز به استفاده از برنامه های پیام رسانی خاص است را رد کرده است.

رویترز در ۹ فوریه گزارش داد که قاضی لوئیس کاپلان از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، استفاده بانکمن-فرید از یک برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده را به عنوان شرط وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری خود ذکر می کند. حکم محدودیت استفاده را تایید کرد. یک قاضی در تاریخ ۱ فوریه به SBF دستور داد با استفاده از برنامه هایی مانند سیگنال ارتباط برقرار نکند، اما تیم حقوقی مدیر عامل سابق و دادستان ها توافقی را انجام دادند که استثناهایی را برای Facebook Messenger، Zoom و Facetime مجاز می کرد. ما در حال مذاکره بودیم.

قاضی کاپلان گفته است که “خیلی علاقه مند نیست” [Bankman-Fried’s] راحت تر از تماس یک مدیر عامل سابق FTX با شاهدان احتمالی در پرونده جنایی خود.» – پرونده های دادگاه نشان می دهد که SBF با مشاور عمومی FTX ایالات متحده، رین میلر و مدیر عامل فعلی FTX، جان ری، تماس گرفته است. رمزگذاری چیزی بدون رایانه»، نشان می دهد که محدودیت های وثیقه فعلی ضروری است.

کاپلان گفت: «هنوز ایمیل و ایمیل حلزونی و انواع روش‌های ارتباطی وجود دارد که خطرات یکسانی ندارند.

بانکمن-فرید شخصاً به عنوان بخشی از جلسه وثیقه خود در دادگاه حاضر شد، اما در بیشتر موارد در خانه والدینش در کالیفرنیا محبوس است. بنا بر گزارش ها، محدودیت های وثیقه او تا ۲۱ فوریه پس از تصمیم کاپلان برای تمدید آن ادامه خواهد داشت.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا