اخبار ارز دیجیتال

قاضی طرح دعوای گروهی پیشنهادی مبنی بر فروش اوراق بهادار Coinbase را رد کرد.

این تصمیم به این سؤال که آیا ۷۹ توکن مورد بحث اوراق بهادار هستند یا خیر، توجه نکرد، اما ادعاهای مربوط به قوانین اوراق بهادار را رد کرد.

یک طرح دعوی عمومی پیشنهادی علیه صرافی‌های ارزهای دیجیتال کوین‌بیس، کوین‌بیس گلوبال و برایان آرمسترانگ، به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده، در ۱ فوریه در نیویورک جنوبی ثبت شد. در دادگاه منطقه رد شد. توکن های فهرست شده در کوین بیس اوراق بهاداری هستند که بدون ثبت نام مناسب فروخته می شوند و به مشتریان در مورد خطرات آن هشدار داده نشده است.

این شکایت بر اساس قانون اوراق بهادار سال ۱۹۳۳ و قانون بورس اوراق بهادار در سال ۱۹۳۴ ثبت شد و از آزمون هوی که توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال ۱۹۴۶ برای شناسایی توکن ها ایجاد شد، استفاده شد. شاکیان برای هر توکن ادعاهای جداگانه ای مطرح کردند. قاضی پل انگل مایر در تصمیم خود درباره استدلال های هاوی گفت:

اگر این پرونده به قضاوت اجمالی برسد، این مناقشه به عنوان میدان نبرد مرکزی ظاهر می شود.»

قاضی در تحلیل خود فرض کرد که توکن ها در واقع اوراق بهادار هستند و به ادعاهای هاوی توجه بیشتری نکرد. او گفت که قرارداد کاربر کوین بیس با ادعای شاکیان مبنی بر اینکه کوین بیس “فروشنده واقعی” توکن ها است، در تضاد است. علاوه بر این، Coinbase تحت تعاریف قانونی دقیق تقاضای فروش نکرد. بر این اساس، ادعاهای مندرج در قانون اوراق بهادار رد شده است.

قاضی گفت که ادعای قانون تجارت وجود یک قرارداد شامل معاملات ممنوعه را تأیید می‌کند.

به نظر می رسد وکلای شاکیان پس از طرح دعوای اولیه متوجه ایرادات موجود در دعاوی خود شده اند. دادخواست ۱۱ مارس، که یک شکایت اصلاح شده بود که هیچ اشاره ای به قرارداد کاربر نداشت، بر تحلیل قاضی تأثیری نداشت.

مطالب مرتبط: شکست: Coinbase در هلند ۳.۶ میلیون دلار جریمه شد

این شکایت با دعاوی داخلی و ادعاهای حقوقی تحت قوانین کالیفرنیا، فلوریدا و نیوجرسی مطرح شد. ادعاهای داخلی به طور غیرقانونی رد می شوند و شاکیان نمی توانند همان ادعا را مجدداً ارائه کنند. قاضی بدون پیش داوری ادعای دولت را رد کرد زیرا حکم داد که دادگاه “منابع لازم را برای حل و فصل” ادعای دولت سرمایه گذاری نکرده است.

در ماه آگوست، یک شکایت دسته جمعی علیه کوین بیس در دادگاه ناحیه شمالی جورجیا مطرح شد که ادعا می‌کرد صرافی به اندازه کافی برای محافظت از کیف پول کاربران و قفل کردن حساب‌های کاربران در میان نوسانات بالای بازار اقدام نکرده است. فاش نکرده است که دارایی های رمزنگاری شده در پلتفرم خود اوراق بهادار هستند.”نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا