🚨 اخبار ارز دیجیتال

قاضی حضور ذینفعان در پرونده ورشکستگی درجه سانتیگراد را رد کرد

همچنین، علی‌رغم احکام مرتبط در پرونده SEC علیه ریپل، قاضی از اعلام توکن CEL “غیر امنیتی” خودداری کرد.

قاضی مارتین گلن در اسناد دادگاهی که در ۲۵ اوت ثبت شد، تلاش برای اعلام یک طبقه خاص سهامداران در پرونده ورشکستگی شبکه سلسیوس را رد کرد. قاضی همچنین از حل و فصل این که آیا توکن های CEL اوراق بهادار هستند یا خیر خودداری کرد.

اوتیس دیویس، سرمایه‌گذار، در درخواستی که در ۲۵ ژوئیه ارائه شد و در ۱۴ آگوست در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک مورد رسیدگی قرار گرفت، به دادگاه گفت که سرمایه‌گذاران کارمندان شبکه سلسیوس هستند و او خواستار ایجاد تمایز قانونی شد تا به طور جداگانه بررسی شود. از مشتری

دیویس همچنین از دادگاه خواست تا تیم حقوقی نماینده کمیسیون اعتباردهندگان بدون تضمین (UCC) را به دلیل عدم افشای اطلاعات مورد نیاز تحریم کند.

علاوه بر این، به گفته دیویس، او از دادگاه خواسته است که CEL را “غیر امنیتی” با توجه به تحقیقات اخیر SEC علیه ریپل که در آن قاضی آنالیسا تورس تشخیص داد که XRP یک امنیت نیست، اعلام کند.

مربوط: شکست: در دعوی SEC علیه ریپل، قاضی قانون XRP را یک امنیت نیست

شایان ذکر است که در پرونده XRP، قاضی تورس حکم داد که ریپل با توجه به فروش برنامه‌ریزی شده در مبادلات دارایی دیجیتال یک امنیت نیست. اما قاضی تورس همچنین در همان حکم گفت که ریپل زمانی که به سرمایه گذاران نهادی فروخته می شود یک اوراق بهادار است.

در پرونده ورشکستگی درجه سانتیگراد، پاسخ قاضی گلن نسبتاً سریع بود و هر سه درخواستی را که تنها ۱۱ روز پس از بحث در مورد درخواست ها در جلسه ۱۴ آگوست ارائه شده بود، رد کرد.

قاضی گلن تمام خواسته های این طرح را رد کرد و افزود:

“پیشنهاد، این دستور، یا هر چیزی که در جلسه استماع اعلام شد، طبق قوانین اوراق بهادار فدرال تاییدیه ای نیست که آیا توکن های رمزنگاری یا تراکنش های مربوط به توکن های رمزنگاری، اوراق بهادار و حقوق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و کمیسیون هستند یا خیر. تراکنش ها را به چالش بکشید. توکن‌های رمزنگاری به هر دلیلی به صراحت محفوظ هستند.»

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، ورشکستگی شبکه سلسیوس در ۱۴ جولای ۲۰۲۲ رخ داد. تنها یک سال بعد، الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق این شرکت، دستگیر و به کلاهبرداری متهم شد.

از آن زمان، شبکه سلسیوس با تعدادی از تسویه حساب‌ها با هدف نجات مشتریان و گروه‌های سرمایه‌گذار موافقت کرده است که آخرین دور آن قرار است در ماه اکتبر به جلسات عمومی برود.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا