🚨 اخبار ارز دیجیتال

قاضی شکایت Binance را در مورد بیانیه “گمراه کننده” SEC رد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تیم‌های حقوقی Binance، Binance.US و CZ دادخواستی را به دادگاه ارسال کرده‌اند تا به SEC دستور دهد که از «کدهای رفتاری قابل اعمال» برای اظهارات گمراه‌کننده پیروی کند.

یک قاضی فدرال که بر دعوای بین Binance.US، Binance Holdings Limited، مدیر عامل Changpeng “CZ” Zhao و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نظارت می کند، گفت که تنظیم کننده های مالی در این موضوع دخیل بوده اند. این پیشنهادی که می توانست مانع از آن شود را رد کرد. از صدور بیانیه عمومی مورد.

در حکمی در ۲۶ ژوئن در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا، قاضی امی برمن-جکسون پیشنهاد کرد که دادگاه نیازی به مداخله در مورد مبنای ادعاهای مطرح شده توسط طرف های وابسته به Binance و Binance.US ندارد. وکلای دادگستری در ۲۱ ژوئن شکایت هایی را ارائه کردند مبنی بر اینکه SEC می تواند افکار عمومی آمریکا را گمراه کند، “پایگاه هیئت منصفه را کثیف کند” و در بیانیه ای که توسط SEC در مورد دعاوی اوراق بهادار منتشر شد، “اختلال ناروا در بازار” ایجاد کند.

قاضی جکسون گفت: “در حالی که همه وکلا در این پرونده باید همیشه به تعهدات اخلاقی خود پایبند باشند، آیا مداخله دادگاه در حال حاضر برای تاکید مجدد بر این نکته ضروری است یا مناسب است؟” واضح نیست که “دستکاری در زبان بیانیه های مطبوعاتی طرفین”. . همچنین مشخص نیست که آیا تلاش‌های روابط عمومی آژانس تا به امروز تأثیری اساسی بر روند رسیدگی به این دعوی خواهد داشت یا خیر.

او استدلال کرد که این شکایت از بیانیه مطبوعاتی SEC در ۱۷ ژوئن، که در آن مدیر اجرایی، Gurbil Gurwal گفت که CZ و Binance “آزادانه دارایی های مشتری را با هم ترکیب نمی کنند یا سوء استفاده نمی کنند. من می توانم.” تیم های حقوقی Binance و Binance.US گفتند بیانیه SEC “گمراه کننده” بود و تا حد زیادی این اتهامات را رد کردند.

مربوط: بایننس تصمیم به حذف کوین حریم خصوصی در اروپا را پس گرفت

Binance، Binance.US و CZ همگی در ۵ ژوئن توسط SEC شکایت کردند، به این ادعا که صرافی ها اوراق بهادار ثبت نشده ای را به مشتریان ایالات متحده ارائه می دهند و بایننس نتوانسته اند به عنوان یک صرافی یا اتاق تهاتر دلال-معامله ثبت نام کنند. قانون‌گذاران فدرال در ابتدا درخواست‌هایی را با هدف مسدود کردن تمام دارایی‌های Binance.US به دادگاه ارسال کردند، اما در نهایت به مصالحه‌ای رسیدند که به موجب آن تنها کارمندان صرافی می‌توانند به وجوه مشتریان دسترسی داشته باشند.

در بحبوحه مراحل قانونی ایالات متحده، بایننس به فعالیت های جهانی خود ادامه داد و از راه اندازی پلتفرم ارزهای دیجیتال تحت نظارت خود در قزاقستان در ۲۰ ژوئن خبر داد. با این حال، در ۲۳ ژوئن، اداره بازار خدمات مالی بلژیک به صرافی دستور داد تا ارائه صرافی‌های ارزهای دیجیتال و نگهبانی را متوقف کند. طبق گزارش ها، بایننس درخواست خود را برای تنظیم کننده مالی اتریش پس گرفته است.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتال

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا