اخبار ارز دیجیتال

قاضی درخواست اجازه به SBF برای استفاده از برنامه پیام رسانی را رد کرد.

قاضی دلیلی برای رد این درخواست “بدون پیش داوری” ارائه نکرد، اما افزود که این پرونده در جلسه ۹ فوریه با استدلال شفاهی روبرو خواهد شد.

یک قاضی فدرال توافق مشترک بین تیم حقوقی Sam “SBF” Bankman-Fried و دادستان ها برای اجازه دادن به مدیر عامل سابق FTX برای استفاده از برنامه های پیام رسانی خاص را رد کرده است.

در سندی در ۷ فوریه که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، قاضی لوئیس کاپلان درخواست بانکمن-فرید برای اجازه استفاده از خدمات پیام رسانی مانند FaceTime، Zoom و Facebook Messenger را رد کرد. قاضی دلیلی برای رد این درخواست “بدون پیش داوری” ارائه نکرد، اما افزود که این پرونده در جلسه ۹ فوریه مورد بحث شفاهی قرار خواهد گرفت.

دادستان ها در ژانویه پیشنهاد دادند که مدیر عامل سابق FTX اجازه استفاده از “برنامه های تماس یا پیام رمزگذاری شده یا موقت” را به عنوان شرط وثیقه خود نداشته باشد، پس از اتهامات تماس با شاهدان. در ۱ فوریه، قاضی کاپلان SBF را از استفاده از این برنامه منع کرد. برنامه سیگنال برای تماس با کارمندان FTX و Alameda با استناد به خطر “تماس نادرست با شاهدان احتمالی” حکم صادر کرد.

اما دادستان های فدرال با وکلای بانکمن-فرید در مورد تغییر شرایط وثیقه او صحبت کرده اند که به او امکان دسترسی به FaceTime، Zoom، iMessage، پیامک های اس ام اس، ایمیل و فیس بوک مسنجر را می دهد. مدیر عامل سابق FTX همچنین مجاز به استفاده از واتس اپ در صورتی بود. “تلفن او دارای فناوری نظارتی نصب شده بود که به طور خودکار تمام ارتباطات WhatsApp را ضبط و ذخیره می کند.”

مقامات ادعا کردند که Bankman-Fried بر اساس ارتباطات کشف شده بین SBF و مشاور عمومی FTX ایالات متحده، راین میلر و مدیر عامل فعلی FTX، جان ری، تلاش کرده است تا بر شاهدان تأثیر بگذارد. بر اساس حکم ۱ فوریه، هیچ مکاتبه ای بین SBF و کارمندان فعلی یا سابق FTX یا Alameda Research “مگر در حضور وکیل” مجاز نیست.

مربوط: قاضی قوانین می گوید وثیقه وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری SBF باید علنی شود

بانکمن-فرید در ماه دسامبر دستگیر شد و به هشت فقره اتهام از جمله کلاهبرداری با سیم در منطقه جنوبی نیویورک متهم شد. محاکمه او قرار است در ماه اکتبر آغاز شود، در حالی که مراحل ورشکستگی FTX در منطقه دلاور ادامه دارد. SBF در خانه پدر و مادرش در کالیفرنیا در حصر خانگی باقی می ماند و فقط اجازه دارد برای رویدادهای مجاز، از جمله حضور در دادگاه، بیرون برود.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا