🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: قاضی تلاش بانکمن-فرید برای به دست آوردن اسناد کلیدی در پیگرد تقلب را مسدود کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این درخواست توسط قاضی منطقه ای ایالات متحده لوئیس کاپلان رد شد و آن را به عنوان یک “اکسپدیشن ماهیگیری” غیرقابل توجیه توصیف کرد.

بلومبرگ گزارش می دهد که سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، اسنادی را از شرکت حقوقی Silicon Valley Fenwick & West LLP به عنوان بخشی از استراتژی دفاعی خود در پرونده کلاهبرداری فدرال در حال انجام دریافت کرده است. درخواست او برای به دست آوردن آن رد شد. بنکمن-فرید می خواست از این اسناد برای حمایت از ادعاهای خود مبنی بر اینکه برای شرکت در فعالیت هایی که اکنون تحت تعقیب قرار گرفته اند به مشاوره حقوقی اعتماد کرده است، استفاده کند.

در تحولات اخیر، وکلای بانکمن-فرید به قاضی ناظر بر پرونده مراجعه کردند و از دادستان خواستند که اسناد به دست آمده از Fenwick & West را تحویل دهد یا آنها را مستقیماً از طریق احضاریه در دسترس قرار دهد. با این حال، قاضی ناحیه ایالات متحده، لوئیس کاپلان، این ادعا را به عنوان یک “اکسپدیشن ماهیگیری” غیرقابل توجیه رد کرد.

وکلای بانکمن-فرید قرار بود دفاع خود را برای ادعای اینکه بانکمن-فرید به توصیه شرکت حقوقی Fenwick & West متکی بوده آماده کنند. بلومبرگ خاطرنشان کرد که این تاکتیک اغلب توسط متهمان جنایی برای مقابله با ادعاهای تعقیب در مورد سوء رفتار عمدی استفاده می شود.

گزارش شده است که وکلای Fenwick & West طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می‌دهند، از جمله استفاده از برنامه‌های پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده، وام‌های چند میلیون دلاری به مدیران FTX، و رعایت مقررات بانکی ایالات متحده. مشتری.

مربوط: نماینده کنگره آمریکا خواستار پاسخ SEC در مورد اسناد مربوط به دستگیری سام بنکمن فرید شد

Bankman-Fried با دو اتهام جنایی روبرو است و متهم به سازماندهی یک طرح کلاهبرداری پیچیده است که شامل انحراف میلیاردها دلار از وجوه مشتریان FTX است. همچنین گفته می شود که این وجوه برای سرمایه گذاری های پرخطر، هزینه های شخصی و حتی مشارکت های سیاسی استفاده شده است.

در ۲۲ ژوئن، FTX در دادگاه ورشکستگی دلاور به دنبال بازپس گیری بیش از ۷۰۰ میلیون دلار از یک شرکت سرمایه گذاری مرتبط با این شرکت بود. این دادخواست شامل K5 Global، Mount Olympus Capital، SGN Albany Capital، و شرکت های وابسته و مالکان مشترک K5، Michael Kives و Bryan Baum می شود. FTX مدعی است وجوهی از شرکت Alameda Research از طریق شرکت های پوسته به این شرکت ها ارسال شده است و به دنبال بازیابی وجوه به عنوان یک معامله قابل اجتناب است.

مجله: آیا می توان به صرافی های کریپتو پس از سقوط FTX اعتماد کرد؟

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا